Przeczytaj w weekend

ABC Family zamawia „Chasing Life”

ABC Family zamawia serial "Chasing Life", który do tej pory funkcjonował pod tytułem "Terminales".

ABC Family zamawia serial "Chasing Life", który do tej pory funkcjonował pod tytułem "Terminales".

Janusz Wyczołek

Janusz Wyczołek

Produkcja oparta jest na meksykańskim formacie. Akcja skupia się na młodej, ambitnej dziennikarce imieniem April (Italia Ricci), która próbuje pogodzić swoje zawodowe aspiracje z życiem rodzinnym - owdowiałą matką Sarą (Mary Page Keller), zbuntowaną młodszą siostrą Brenną (Haley Ramm) i babcią. Kiedy wszystko zaczyna się układać, kobieta dowiaduje się, że choruje na raka.

Za scenariusz odpowiada Susanna Fogel i Joni Lefkowitz. Aaron Kaplan, Fogel i Lefkowitz będą producentami wykonawczymi.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV