Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

ABC zamawia nowe seriale. Poznaj tytuły

Włodarze ABC ujawnili listę nowych seriali, które niedługo zadebiutują na antenie stacji. W ofercie znajdzie się coś i dla fanów komedii politycznej, i dla miłośników duchowych przeżyć.

Stacja ABC ogłosiła listę nowych tytułów serialowych, które niedługo pojawią się na jej antenie. Są to: Kevin (Probably) Saves the World, komedia polityczna The Mayor, dramat prawniczy For the People oraz niezatytułowana jeszcze komediowa produkcja, za którą będzie odpowiadał Zach Braff.

Kevin (Probably) Saves the World ma opowiadać historię bezdomnego, który został nawiedzony przez istotę z Nieba – ta powierza mu z kolei misję ocalenia świata. W tytułowej roli na ekranie wystąpi Jason Ritter.

W politycznym The Mayor zobaczymy młodego rapera, który stanie się reprezentantem ulicy i postanowi wystartować w wyborach na burmistrza – oczywiście z powodzeniem. W głównych rolach pojawią się: Brandon Micheal Hall, Yvette Nicole Brown i Lea Michele.

The Mayor - zdjęcie
Źródło: ABC/Craig Sjodin

For the People skupi się na dwojgu młodych prawników, którzy będą musieli zmierzyć się z wielkimi sprawami federalnymi, jak również ze skomplikowanymi problemami w życiu osobistym. W rolach głównych wystąpią Britne Oldford i Lyndon Smith.

Zobacz także: Jak nazywają się te postacie z netfliksowych seriali Marvela?

W nowej ofercie ABC znajdzie się również niezatytułowany jeszcze serial Zacha Braffa; projekt rozwijany był pod tytułem roboczym Start-Up. Będzie to historia męża i jednocześnie ojca, który zrezygnuje z pracy, by otworzyć własną firmę. W rolach głównych, poza pomysłodawcą produkcji, pojawią się także Michael Imperioli i Tiya Sircar.

Start-Up - zdjęcie
Źródło: ABC/Craig Sjodin

Źródło: tvline.com / zdjęcie główne: ABC/Ryan Green

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Kapitan Marvel – pokochaliście Skrulli z…

W MCU nastał nie tylko czas Kapitan Marvel, ale i Skrulli. Nowo wprowadzona rasa podbiła…

naEKRANIE
-

Najlepsze filmy 2019 roku [lista aktualizowana]

Wybieramy najlepsze filmy 2019 roku. Oto produkcje, których jakości jesteśmy pewni, oglądaliśmy je i polecamy.

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – oficjalny opis…

Avengers: Koniec gry to wielka kulminacja, na którą czekają fani MCU. Opis fabuły został opublikowany…

Adam Siennica
-

Netflix – seriale i filmy na…

Netflix przygotował dla swoich subskrybentów marzec pełny atrakcji. Nowe seriale i filmy na marzec 2019…

Norbert Zaskórski
-

Gra o tron – oto drzewo…

Entertainment Weekly zaprezentowało drzewo wszystkich rodów hitowego serialu HBO.

Norbert Zaskórski
-

Arrow, Supergirl i Legends of Tomorrow…

W sieci pojawiły się zdjęcia promujące kolejne odcinki seriali The CW należących do Arrowverse.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.