Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Acer do 2022 roku będzie oficjalnym partnerem zawodów Intel Extreme Masters

Acer przedłużył współpracę partnerską z firmą ESL, dzięki czemu wywalczyła tytuł globalnego partnera czterech kolejnych edycji zawodów Intel Extreme Masters.

Trzynasty finał Intel Extreme Masters już za nami, ale organizatorzy już szykują się do kolejnych edycji i decydują, kto będzie reprezentował imprezę na arenie międzynarodowej. Mogłoby się wydawać, że informacja o zawiązaniu umowy między Acerem a przedsiębiorstwem esportowym ESL z punktu widzenia gracza nie jest zbyt istotna, jednak status globalnego partnera zawodów Intel Extreme Masters wymusza na firmie konkretne działania. Na przykład godne reprezentowanie imprezy, a z tym już wiążą się konkretne korzyści dla graczy. Na przykład szansa na pojawienie się nowych, innowacyjnych sprzętów gamingowych.

Co nowego u Bestii – tego możecie się dowiedzieć, odwiedzając profil Predator_pl.

I choć takich komputerów jak testowany przez nas Predator 21 X czy konwertowalny Predator Triton 900 nie projektuje się z myślą o szerokiej dystrybucji, stanowią one doskonały pokaz możliwości technologicznych producenta. Dzięki współpracy ESL i Acerem istnieje szansa na to, że w najbliższych latach powstanie więcej takich nowatorski konstrukcji. A część rozwiązań wprowadzonych w tych urządzeniach ma szansę trafić do znacznie przystępniejszych komputerów.

Dobrym przykładem przenikania się takich prototypowych rozwiązań i rynku konsumenckiego jest upowszechnienie się laptopów z matrycą pracującą w wysokiej częstotliwości. Do niedawna technologię tę można było znaleźć wyłącznie w eksperymentalnych komputerach pokroju wspomnianego Predatora 21 X. A dziś matrycę 144 Hz znajdziemy w znacznie przystępniejszym Predatorze Triton 500 oraz wielu innych konstrukcjach najróżniejszych producentów.

-
-

Acer przez cztery najbliższe edycje IEM będzie wyłącznym partnerem pecetowym podczas turniejów Counter-Strike: Global Offensive. Firma dostarczy graczom monitory z linii Predator oraz laptopy do wykorzystania przez ekipę techniczną. Zobaczymy, czy dzięki tej współpracy korporacja zdecyduje się na wypuszczenie kolejnych laptopów o nietypowej konstrukcji, które spróbują na nowo zdefiniować rynek urządzeń gamingowych.

Acer Predator 21 X

Źródło: Informacja prasowa

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Kapitan Marvel – pokochaliście Skrulli z…

W MCU nastał nie tylko czas Kapitan Marvel, ale i Skrulli. Nowo wprowadzona rasa podbiła…

Michał Kujawiński
-

Avengers: Koniec gry – wyciekły kolejne…

Kolejne materiały promujące film Avengers: Koniec gry trafiły do sieci. Przedstawiają one tytułowych bohaterów i…

naEKRANIE
-

Najlepsze filmy 2019 roku [lista aktualizowana]

Wybieramy najlepsze filmy 2019 roku. Oto produkcje, których jakości jesteśmy pewni, oglądaliśmy je i polecamy.

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – oficjalny opis…

Avengers: Koniec gry to wielka kulminacja, na którą czekają fani MCU. Opis fabuły został opublikowany…

Michalina Reda
-

Star Trek: Discovery – co dalej…

Star Trek: Discovery jest w trakcie emisji 2. sezonu, a przed nami premiera 10. odcinka.…

Michalina Reda
-

Hellboy – nowe zdjęcia z filmu.…

Premiera nowego filmu Hellboy już za pasem, a w sieci pojawiają się kolejne materiały promocyjne.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.