Acer do 2022 roku będzie oficjalnym partnerem zawodów Intel Extreme Masters

Acer przedłużył współpracę partnerską z firmą ESL, dzięki czemu wywalczyła tytuł globalnego partnera czterech kolejnych edycji zawodów Intel Extreme Masters.

Acer przedłużył współpracę partnerską z firmą ESL, dzięki czemu wywalczyła tytuł globalnego partnera czterech kolejnych edycji zawodów Intel Extreme Masters.

Emil Borzechowski

Emil Borzechowski

Tagi:  IEM 

Trzynasty finał Intel Extreme Masters już za nami, ale organizatorzy już szykują się do kolejnych edycji i decydują, kto będzie reprezentował imprezę na arenie międzynarodowej. Mogłoby się wydawać, że informacja o zawiązaniu umowy między Acerem a przedsiębiorstwem esportowym ESL z punktu widzenia gracza nie jest zbyt istotna, jednak status globalnego partnera zawodów Intel Extreme Masters wymusza na firmie konkretne działania. Na przykład godne reprezentowanie imprezy, a z tym już wiążą się konkretne korzyści dla graczy. Na przykład szansa na pojawienie się nowych, innowacyjnych sprzętów gamingowych.

Co nowego u Bestii – tego możecie się dowiedzieć, odwiedzając profil Predator_pl.

I choć takich komputerów jak testowany przez nas Predator 21 X czy konwertowalny Predator Triton 900 nie projektuje się z myślą o szerokiej dystrybucji, stanowią one doskonały pokaz możliwości technologicznych producenta. Dzięki współpracy ESL i Acerem istnieje szansa na to, że w najbliższych latach powstanie więcej takich nowatorski konstrukcji. A część rozwiązań wprowadzonych w tych urządzeniach ma szansę trafić do znacznie przystępniejszych komputerów.

Dobrym przykładem przenikania się takich prototypowych rozwiązań i rynku konsumenckiego jest upowszechnienie się laptopów z matrycą pracującą w wysokiej częstotliwości. Do niedawna technologię tę można było znaleźć wyłącznie w eksperymentalnych komputerach pokroju wspomnianego Predatora 21 X. A dziś matrycę 144 Hz znajdziemy w znacznie przystępniejszym Predatorze Triton 500 oraz wielu innych konstrukcjach najróżniejszych producentów.

Acer przez cztery najbliższe edycje IEM będzie wyłącznym partnerem pecetowym podczas turniejów Counter-Strike: Global Offensive. Firma dostarczy graczom monitory z linii Predator oraz laptopy do wykorzystania przez ekipę techniczną. Zobaczymy, czy dzięki tej współpracy korporacja zdecyduje się na wypuszczenie kolejnych laptopów o nietypowej konstrukcji, które spróbują na nowo zdefiniować rynek urządzeń gamingowych.

Acer Predator 21 X

Źródło: Informacja prasowa

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV