Repertuar kin Nowość Program TV

CES 2019: Acer wprowadzi do sprzedaży nowe gamingowe laptopy z linii Triton

Podczas targów CES firma Acer zaprezentowała dwa gamingowe laptopy z serii Triton. Sprzęty wyposażono w najnowsze karty graficzne od Nvidii.

Acer wchodzi w nowy rok z serią ciekawych sprzętów dla graczy. Podczas targów CES firma zaprezentowała dwa nowe Predatory: Triton 900 oraz Triton 500. Oba powstały z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Flagowy model, Triton 900,  przykuwa wzrok przede wszystkim rozkładanym ekranem. Na rynku istnieją już co prawda hybrydy laptopowo-tabletowe, ale są to komputery o ograniczonej mocy obliczeniowej, skierowane do klientów poszukującej wszechstronnej, mobilnej platformy do pracy biurowej. Tu mamy do czynienia z klasycznym gamingowym sprzętem: sercem urządzenia będzie procesor Intel Core z serii i7 ósmej generacji wsparty kartą graficzną Nvidia RTX 2080.

Dzięki zawiasowi Ezel Aero Hinge z komputera możemy korzystać w jednym z kilku trybów wyświetlania. Sprawdzi się w roli klasycznego laptopa, tabletu czy podstawki do wyświetlania filmów. Poniższa galeria prezentuje zawias w akcji:

Acer wyposażył ten model w 17-calowy ekran IPS 4K, który współpracuje z technologią Nvidia G-Sync. Oprócz tego otrzymamy do dyspozycji technologię Waves Maxx, symulującą dźwięk przestrzenny. Warto zauważyć, że przy całej swoje złożoności laptop zachował całkiem smukłą formę, ma 23,75 mm grubości. Ale jeśli ktoś szuka wydajnego komputera o kompaktowych gabarytach, powinien zainteresować się drugim gamingowym modelem, który Acer zabrał na targi CES.

Zdjęcie: Acer

Triton 500, bo o nim tu mowa, ma tylko 17,9 mm grubości i waży 1,9 kg. Sprzęt wykonano według założeń Max-Q Design wypracowanych przez inżynierów Nvidii. Dzięki temu udało się zmieścić w tej niewielkiej, metalowej obudowie topowe podzespoły: procesor Intel Core i7 ósmej generacji oraz karty graficzne Nvidii z linii RTX. Tritona 500 wyposażono 15,6-calowy ekran o rozdzielczości 1080p, który również współpracuje z technologią Nvidia G-Sync.

Jako pierwszy na polskim rynku zadebiutuje Triton 500 z kartą RTX 2080. Komputer trafi na półki sklepowe pod koniec pierwszego kwartału tego roku, zapłacimy za niego co najmniej 9999 zł. W drugim kwartale do dystrybucji trafi Triton 500 z kartą RTX 2060 (od 8500 zł) oraz Triton 900 z kartą RTX 2080. Ten ostatni będzie skierowany do najbardziej zamożnego klienta, gdyż w najtańszej ofercie będzie dostępny za 20 tysięcy złotych.

Źródło: Informacja prasowa

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Seksapil to moc? Bohaterki komiksów w…

Zastanawialiście się kiedyś nad tym, dlaczego niektóre superbohaterki wyglądają w komiksach tak, jakby balansowały na…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – Kapitan Marvel…

Avengers: Koniec gry trafi do kina za ledwie ponad miesiąc. Napływ informacji powoli zwiększa się,…

Adam Siennica
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

Do końca 9. sezonu The Walking Dead zostały tylko 2 odcinki. Zwiastun i zdjęcia zapowiadają…

Dawid Muszyński
-

Miłość, śmierć i roboty: sezon 1…

David Fincher i Tim Miller przedstawiają zbiór krótkich, niezwiązanych ze sobą animowanych historii. Jak wypada…

Ocena recenzenta:
8
Adam Siennica
-

Pewnego razu… w Hollywood – plakat…

Pewnego razu w Hollywood to najnowszy film w reżyserii Quentina Tarantino. Promocja ruszyła.

Adam Siennica
-

Toy Story 4 – pełny zwiastun…

Toy Story 4 to najnowszy kinowy film studia Pixar. Kontynuacja przygód popularnych bohaterów zawita na…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.