Przeczytaj w weekend

Aktor z serialu Deadwood chwali scenariusz filmowej wersji

Jeden z aktorów grających w serialu Deadwood przeczytał już scenariusz filmowej wersji produkcji. Twierdzi, że skrypt jest naprawdę dobry.

Jeden z aktorów grających w serialu Deadwood przeczytał już scenariusz filmowej wersji produkcji. Twierdzi, że skrypt jest naprawdę dobry.

Norbert Zaskórski

Norbert Zaskórski

Tagi:  w. earl brown 

W. Earl Brown, brytyjski aktor, który w produkcji HBO, Deadwood wcielał się w rolę Dana Dority'ego poinformował fanów na swoim profilu na Twitterze o tym, że miał okazję przeczytać scenariusz filmowej wersji kultowego westernu. Skrypt napisał twórca oryginału David Milch.

Czytaj także: Będą nowe seriale w świecie Gry o tron. Oficjalne informacje!

Przeczytałem, a raczej Dave mi przeczytał fragmenty tego co stworzył w przeciągu ostatnich dwóch lat. Mamy teraz ukończoną wersję... Choć może brakować fizycznego ciężaru serialu, za to emocjonalna i filozoficzna podniosłość jest olbrzymia ... półtorej godziny zajęło mi przeczytanie skryptu... to było niesamowite i emocjonujące przeżycie.

Deadwood było emitowane w latach 2004-2006 na kanale HBO. Jednak ku smutku i zaskoczeniu fanów stacja poprzestała na emisji serialu na trzecim sezonie. Na razie nie wiadomo kiedy pojawi się filmowa wersja produkcji.

Źródło: comingsoon.net/zdjęcie główne: HBO

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV