Aktorka i detektyw. Pełny zwiastun serialu Take Two twórcy Castle’a

Take Two to nowy lekki serial kryminalny przepełniony humorem. Premiera jeszcze w czerwcu.

Take Two to nowy lekki serial kryminalny przepełniony humorem. Premiera jeszcze w czerwcu.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  Take Two 

Bohaterką jest aktorka, której kariera zaczyna podupadać przez jej prywatne szaleństwa. Dostaje szansę powrotu w nowym serialu, gdzie ma zagrać panią detektyw. Aby przygotować się do roli, będzie towarzyszyć prawdziwemu detektywowi w rozwiązywaniu spraw kryminalnych.

W głównych rolach występują Rachel Bilson i Eddie Cibrian. Take Two zadebiutuje w USA już 21 czerwca.

Źródło: youtube.com / zdjęcie główne: ABC/David Bukach

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV