Aladyn - tak tworzono Agrabah. Wideo o kulisach

Disney opublikował nowe wideo promujące aktorski film Aladyn. Premiera jeszcze w maju.

Disney opublikował nowe wideo promujące aktorski film Aladyn. Premiera jeszcze w maju.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  Disney 

Aladyn to film aktorski Disneya oparty na animacji z lat 90. Opowiada on historię tytułowego złodziejaszka, który odkrywa lampę dżina. Może spełnić swoje marzenie, zmienić swoje życie i zdobyć rękę księżniczki Dżasminy. Sprawy się komplikują przez złego Jafara, a chłopak musi dojrzeć, by stać się bohaterem.

Nowe wideo zza kulis pokazuje jak zbudowano centralne miejsce akcji, czyli miasto Agrabah. Widzimy różne ujęcia zza kulis oraz wypowiedzi ekipy o tym, jak im się pracuje w takich warunkach. Twórcy tłumaczą, że zależało im, aby wszystko wyglądało autentycznie. Dlatego kręcili w lokacji na pustyni Wadi Rum w Jordanii.

Za kamerą stoi Guy Ritchie. Premiera w maju.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV