Alexis Carrington powraca. Zobacz zdjęcia antagonistki z nowej wersji Dynastii

Entertainment Weekly zaprezentowało zdjęcia promujące nową wersję kultowego serialu. Można na nich zobaczyć ikoniczną antagonistkę produkcji.

Entertainment Weekly zaprezentowało zdjęcia promujące nową wersję kultowego serialu. Można na nich zobaczyć ikoniczną antagonistkę produkcji.

Alexis Carrington w wydaniu Joan Collins wstrząsnęła światem serialu Dynastia. Teraz twórcy chcą to samo zrobić w 1. sezonie nowej wersji produkcji. Tym razem w rolę ikonicznej antagonistki wciela się Nicolette Sheridan. Entertainment Weekly właśnie opublikowało nowe zdjęcia ukazujące postać Alexis. Możecie je obejrzeć poniżej.

Alexis pojawi się w odcinku serialu, który zostanie wyemitowany 23 marca.

Źródło: ew.com/zdjęcie główne: The CW

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV