Przeczytaj w weekend

All American i In the Dark z zamówieniami na pełny sezon

Stacja The CW podejmuje kolejne seriale, które jesienią dołączą do ramówki - są to All American oraz In the Dark.

Stacja The CW podejmuje kolejne seriale, które jesienią dołączą do ramówki - są to All American oraz In the Dark.

Michalina Reda

Michalina Reda

The CW zamawia pełne sezony dwóch nowych seriali - All American oraz In the Dark. Produkcje dołączą do jesiennej ramówki.

Fabuła serialu All American skupia się na wschodzącej gwieździe footballu, licealiście z Los Angeles. Chłopak zostaje zrekrutowany do drużyny Beverly Hills High i z biegiem czasu coraz bardziej dostrzega ścieranie się dwóch światów. Fabuła jest inspirowana biografią gracza Spencera Paysingera. Producentką serialu jest April Blair.

In the Dark natomiast to historia Murphy, młodej kobiety, która jest jedynym świadkiem zabójstwa swojego przyjaciela-dilera. Policja odrzuca jej zeznania, w związku z czym Murphy postanawia ona odnaleźć mordercę w pojedynkę. W tym celu korzysta z umiejętności swojego psa, Pretzela, szukając drogi do prawdy. Scenariusz napisała Corinne Kingsbury, a reżyserem jest Michael Showalter.

Daty premiery nie są znane.

 

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV