Repertuar kin Nowość Program TV

Amazon Prime Video – nowości na marzec 2019

Amazon Prime Video przygotował trzy propozycje na marzec 2019 dla subskrybentów w Polsce. Dowiedzieliśmy się, jakie nowości trafią do oferty.

Amazon Prime Video to duża platforma VOD, która produkuje znane seriale. W marcu 2019 subskrybenci w Polsce będą mogli zapoznać się z trzema nowymi tytułami seriali – będą to Hanna, Wdowa oraz 2. sezon znanej produkcji Amerykańscy Bogowie.

Hanna to serial na podstawie filmu z 2011 roku, w którym zagrała Saoirse Ronan. Fabuła skupia się na dziewczynie, która wychowywała się w towarzystwie ojca-komandosa na północy Europy. Nastolatka opanowała sztuki walki i stała się bezwzględną zabójczynią. Kiedy wyrusza na swoją pierwszą misję, odkrywa nieznane dotąd fakty na temat swojej przeszłości. Szybko okazuje się, że dziewczyna jest częścią konspiracji i staje się celem tajnej organizacji rządowej. W serialu główną rolę gra Esme Creed-Miles, zaś w obsadzie są również Joel Kinnaman, Mireille Enos, a nawet polska aktorka, Joanna Kulig, która otrzymałą małą rolę matki tytułowej bohaterki.

Premiera 29 marca.

Wdowa to ośmioodcinkowy serial Amazona i ITV, którego autorami są Harry i Jack Williams, twórcy serialu Zaginiony z 2014 roku. Główną bohaterką jest Georgia Wells, która odcięła się od poprzedniego życia po śmierci swojego męża. Gdy dowiaduje się, że jej mąż jednak żyje, decyduje się wrócić i stawić czoło światu oraz poznać prawdę o swojej przeszłości. W roli głównej występuje Kate Beckinsale, a w obsadzie są również Alex Kingston, Matthew Le Nevez, Ólafur Darri Ólafsson, Babs Olusanmokun, Louise Brealey i Bart Fouche.

Premiera 1 marca.

Trzecią propozycją Amazon Prime Video jest 2. sezon serialu Amerykańscy Bogowie na podstawie powieści Neila Gaimana. Zbliżymy się do krytycznego punktu, w którym zderzają się losy bogów i ludzi. W rolach głównych powracają Ricky Whittle i Ian McShane. Odcinki będą emitowane cotygodniowo.

Premiera 11 marca.

-
-

Źródło: informacja prasowa / zdjęcie główne: Amazon Prime Video

Najlepsze z 24h

Michalina Reda
-

MCU – plakaty wszystkich filmów Kinowego…

Kinowe Uniwersum Marvela rokrocznie tylko się rozrasta, a wraz z kolejnymi filmami i serialami światło…

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Shang-Chi – kto zagra azjatyckiego herosa?…

Shang-Chi to kolejny bohater z komiksów Marvela, który doczeka się solowego filmu. Nie wiadomo jeszcze,…

Adam Siennica
Plotka
-

Avengers: Koniec gry – czas trwania…

Anton Volkov z popularnego portalu Trailer Track odnalazł nowe informacje na temat Avengers: Koniec gry.…

Michalina Reda
-

Gra o tron – Sophie Turner…

Sophie Turner jakiś czas temu sama przyznała się, że jest kiepska w zachowywaniu tajemnicy. Teraz…

Michalina Reda
-

Terry Gilliam uważa, że filmy superbohaterskie…

Terry Gilliam odniósł się do kina superbohaterskiego i przedstawił swoje zdanie - to po prostu…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.