Amazon Prime Video – nowości na marzec 2019

Amazon Prime Video przygotował trzy propozycje na marzec 2019 dla subskrybentów w Polsce. Dowiedzieliśmy się, jakie nowości trafią do oferty.

Amazon Prime Video przygotował trzy propozycje na marzec 2019 dla subskrybentów w Polsce. Dowiedzieliśmy się, jakie nowości trafią do oferty.

Amazon Prime Video to duża platforma VOD, która produkuje znane seriale. W marcu 2019 subskrybenci w Polsce będą mogli zapoznać się z trzema nowymi tytułami seriali - będą to Hanna, The Widow oraz 2. sezon znanej produkcji American Gods.

Hanna to serial na podstawie filmu z 2011 roku, w którym zagrała Saoirse Ronan. Fabuła skupia się na dziewczynie, która wychowywała się w towarzystwie ojca-komandosa na północy Europy. Nastolatka opanowała sztuki walki i stała się bezwzględną zabójczynią. Kiedy wyrusza na swoją pierwszą misję, odkrywa nieznane dotąd fakty na temat swojej przeszłości. Szybko okazuje się, że dziewczyna jest częścią konspiracji i staje się celem tajnej organizacji rządowej. W serialu główną rolę gra Esme Creed-Miles, zaś w obsadzie są również Joel Kinnaman, Mireille Enos, a nawet polska aktorka, Joanna Kulig, która otrzymałą małą rolę matki tytułowej bohaterki.

Premiera 29 marca.

The Widow to ośmioodcinkowy serial Amazona i ITV, którego autorami są Harry i Jack Williams, twórcy serialu Zaginiony z 2014 roku. Główną bohaterką jest Georgia Wells, która odcięła się od poprzedniego życia po śmierci swojego męża. Gdy dowiaduje się, że jej mąż jednak żyje, decyduje się wrócić i stawić czoło światu oraz poznać prawdę o swojej przeszłości. W roli głównej występuje Kate Beckinsale, a w obsadzie są również Alex Kingston, Matthew Le Nevez, Ólafur Darri Ólafsson, Babs Olusanmokun, Louise Brealey i Bart Fouche.

Premiera 1 marca.

Trzecią propozycją Amazon Prime Video jest 2. sezon serialu American Gods na podstawie powieści Neila Gaimana. Zbliżymy się do krytycznego punktu, w którym zderzają się losy bogów i ludzi. W rolach głównych powracają Ricky Whittle i Ian McShane. Odcinki będą emitowane cotygodniowo.

Premiera 11 marca.

Źródło: informacja prasowa / zdjęcie główne: Amazon Prime Video

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV