Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

American Gods. Jest data premiery 2 sezonu i plakat

Podczas NYCC dowiedzieliśmy się, że 2 sezon na pewno zadebiutuje w 2019 roku. Dziś podano już ostateczną datę premiery.

Podczas NYCC dowiedzieliśmy się, że 2 sezon na pewno zadebiutuje w 2019 roku. Dziś podano już ostateczną datę premiery.

Dawid Muszyński

Dawid Muszyński

Telewizja STARZ podała dzisiaj informacje na temat dokładnego dnia premiery 2 sezonu serialu Amerykańscy Bogowie na podstawie powieści Neil Gaiman. Pierwszy z ośmiu odcinków nowego sezonu zostanie wyemitowany 10 marca.

Trochę przyszło nam czekać, na 2. sezon, a to wszystko przez zakulisowe problemy, odejście showrunnerów i odsunięcie od produkcji ich nowego zastępcy, czy też opóźnienia ze scenariuszem. Na szczęście, jak widać, wszystkie problemy udało się rozwiązać i już za 4 miesiące powrócimy do historii Shadow Moona i Pana Wednesdays.

Oprócz tej informacji zaprezentowano także nowy oficjalny plakat.

W obsadzie serialu powrócą między innymi Ricky Whittle, Ian McShane, Emily Browning, Pablo Schreiber, Yetide Badaki, Bruce Langley, Crispin Glover i Orlando Jones.

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV