Przeczytaj w weekend

Amy Adams gwiazdą w serialu Sharp Objects

Amy Adams zagra główną rolę w nowym serialu dramatycznym Sharp Objects, który oparty jest na książce Ostre przedmioty autorstwa Gillian Flynn.

Amy Adams zagra główną rolę w nowym serialu dramatycznym Sharp Objects, który oparty jest na książce Ostre przedmioty autorstwa Gillian Flynn.

Ostre przedmioty to debiutancka powieść Gillian Flynn wydana w 2006 roku. Autorka stała się znana na całym świecie dzięki książce Gone Girl z 2012 roku i filmowej adaptacji z Benem Affleckiem i Rosamund Pike. Sharp Objects będzie telewizyjną adaptacją pierwszej książki Flynn, a główną rolę w produkcji zagra Amy Adams.

Fabuła opowiadać będzie o dziennikarce Camille Preaker (Adams), która powraca do pracy po pobycie w szpitalu psychiatrycznym. Bohaterka zostaje wysłana do swojego rodzinnego miasteczka, by zbadać sprawę tajemniczego morderstwa dwóch małych dziewczynek.

Czytaj także: Unbreakable Kimmy Schmidt – zwiastun 2. sezonu

Projekt został zaproponowany do kupienia największym stacjom kablowym oraz serwisom internetowym. Zdjęcia mają ruszyć za kilka miesięcy. Adams będzie producentką wykonawczą razem z Gillian Flynn (która napisze też scenariusze do odcinków) i Marti Noxon.

Źródło: TVLine

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV