Antologia z nowym opowiadaniem Martina ukaże się w marcu

Księga mieczy to nowa antologia opowiadań fantasy, w której czytelnicy znajdą m.in. nowe opowiadanie George'a R.R. Martina z akcją dziejącą się w Westeros.

Księga mieczy to nowa antologia opowiadań fantasy, w której czytelnicy znajdą m.in. nowe opowiadanie George'a R.R. Martina z akcją dziejącą się w Westeros.

Wydawnictwo Zysk i S-ka zapowiedziało na 26 marca premierę antologii fantasy Księga mieczy, której redaktorem jest Gardner Dozois. W książce znajdują się opowiadania takich autorów jak: K. J. Parker, Robin Hobb, Scott Lynch, Ken Liu, C. J. Cherryh, Daniel Abraham, Lavie Tidhar i Ellen Kushner.

W zbiorze znalazło się także opowiadanie George R.R. Martin pt. Synowie smoka ze świata Pieśni Lodu i Ognia. To historia niefortunnej rywalizacji między synami Aegona I – Aenysem I i Maegorem I – która miała tragiczne i niebezpieczne skutki dla Siedmiu Królestw.

Oto okładka Księgi mieczy:

Księga mieczy - okładka
Źródło: Zysk i S-ka

Źródło: Zysk i S-ka / fot. Zysk i S-ka

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV