Arrowverse - Batman Michaela Keatona należy do uniwersum? Nowe informacje

Sieć obiegła informacja, że Michael Keaton może pojwaić się w nadchodzącym crossoverze Arrowverse. Są nowe szczegóły.

Sieć obiegła informacja, że Michael Keaton może pojwaić się w nadchodzącym crossoverze Arrowverse. Są nowe szczegóły.

Michael Keaton pod koniec lat 80. zadebiutował w roli Batmana w filmie Batman Tima Burtona. Swoją rolę powtórzył w kontynuacji Powrót Batmana. Choć nie był to oczywisty casting do roli Bruce'a Wayne'a, to jednak fani pokochali tę wersję Mrocznego Rycerza. Czyżby aktor miał powrócić do swojej roli w nadchodzącym crossoverze Arrowverse zatytułowanym Kryzys na nieskończonych ziemiach?

Nadchodzący crossover zgromadzi w obsadzie wielu aktorów pochodzących z innych projektów DC, ale nie będzie wśród nich Michael Keaton. Twórcy serialu pokusili się jednak o easter egg i oddanie hołdu filmom Tima Burtona. Na zdjęciu zza kulis widzimy zdjęcie gazety, na której znajduje się Bruce Wayne w wykonaniu Keatona. Wzmianka w gazecie wskazuje, że pochodzi on z innej Ziemi. Zobaczcie:

Brandon Routh pochwalił się na swoim Instagramie innymi zdjęciami z planu, które zdają się sugerować podróże w czasie. Widzimy go w roli Raya Palmera, a opis może sugerować taki obrót spraw. Zobaczcie:

Po raz pierwszy widzimy też zdjęcie Burta Warda, aktora wcielającego się przed laty w postać Robina u boku Adama Westa. Choć na zdjęciu z planu widzimy go w barwach partnera Batmana, to wciąż nie ma jednak pewności, że właśnie aktor sportretuje starszą wersję Robina.

Przypomnijmy, że Kryzys na nieskończonych ziemiach to największy ze wszystkich crossoverów Arrowverse. W tej historii na wolność wydostaje się Antymonitor, który wraz z Psycho Piratem zaczynają siać zniszczenie na Ziemi i w równoległych wszechświatach, rozpoczynając totalną wojnę. Premiera crossovera odbędzie się w grudniu.

null

Źródło: heroichollywood.com/zdjęcie główne: Warner BRos.

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV