Warning: Error while sending QUERY packet. PID=24157 in /home/www/naekranie.pl/public/wp-includes/wp-db.php on line 1924
Assassin’s Creed Odyssey na pierwszych obrazkach - naEKRANIE.pl
Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Assassin’s Creed Odyssey na pierwszych obrazkach

Ubisoft nie ma szczęścia do E3. Znów firmie coś się "wyciekło". Tym razem są to zrzuty ekranu z Assassin’s Creed Odyssey, które sporo mówią o nadchodzącej produkcji.

Konferencja Ubisoftu na E3 2018 jutro o godz. 22.00 czasu polskiego. Tymczasem już dziś w sieci krążą pierwsze grafiki z Assassin’s Creed: Odyssey oraz opis, który przybliża nam postać naszego bohatera. Same screeny też sporo mówią o grze.

-
-

Zacznijmy jednak od opisu gry. Ten pojawił się na PlayStation Store, a wynika z niego, że w grze wcielimy się w postać spartańskiego bohatera, który zanim przemieni się w legendę musi przejść ścieżkę zaczynając od najemnika, wyrzutka. Z opisu wynika, że w grze pojawią się wybory, które zdefiniują rozgrywkę.

Nie wiemy na czym dokładnie te wybory będą polegały, ale w powyższej galerii możemy ujrzeć kilka screenów, na których mamy możliwość wyboru odpowiedzi. Jak widzimy, gra mocno bazuje na tym, co już widzieliśmy przy okazji Assassin’s Creed: Origins, a więc crafting, levelowanie postaci i podróże morskie będą jeśli nie identyczne, to bardzo zbliżone do tego, co widzieliśmy w roku ubiegłym.

Nawet ptak, który towarzyszy nam w Assassin’s Creed: Odyssey będzie spełniał taką samą rolę, jak w poprzedniej grze.

Nowością z pewnością jest wskaźnik Siły Narodu (Nation Power). Zapewne, żeby bezpiecznie, albo z większą dozą pozytywnego zakończenia zadania, zaliczyć misję, ten wskaźnik trzeba będzie wcześniej obniżyć.

Źródło: gematsu.com / fot. Ubisoft

 

 

Najlepsze z 24h

Michał Kujawiński
spoilery
-

MCU – powrót postaci i zaskakujące…

Przy okazji tegorocznej odsłony MCU, filmu Avengers: Endgame, powstają nowe produkty okolicznościowe promujące film. Tym…

Piotr Piskozub
-

Niezrealizowane filmy o herosach – jedne…

Wiedzieliście, że Bob Hoskins mógł wcielić się w Wolverine'a? Poznajcie najciekawsze projekty superbohaterskie, które nie…

Piotr Piskozub
-

Kapitan Marvel – to nie Szatan…

W sieci pojawiły się nowe materiały z kolejnej odsłony MCU, filmu Kapitan Marvel - na…

Adam Siennica
-

Złote Maliny 2019: Nominacje. Oto najgorsze…

Złote Maliny 2019 to nagroda dla najgorszych filmów 2018 roku. Ogłoszono nominacje.

Piotr Piskozub
-

Arrow – nowa wersja Suicide Squad…

Wiele wskazuje na to, że już niebawem w Arrow zobaczymy kolejną wersję Suicide Squad -…

Dawid Muszyński
-

Glass – recenzja filmu

Przy okazji premiery Split M. Night Shyamalan zaskoczył nas informacją, że buduje swoje uniwersum superbohaterów.…

Ocena recenzenta:
5

Co o tym sądzisz?