Przeczytaj w weekend

Atak Tytanów – kto zagra Mikasę w hollywoodzkim filmie? Fani mają kandydatkę

Atak Tytanów to popularna manga i serial anime, który doczeka się hollywoodzkiej wersji. Fani zaczęli już wybierać kandydatów do ról.

Atak Tytanów to popularna manga i serial anime, który doczeka się hollywoodzkiej wersji. Fani zaczęli już wybierać kandydatów do ról.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  anime 

Attack on Titan to superprodukcja fantasy studia Warner Bros, która jest tworzona w oparciu o popularną mangę Atak tytanów #1. Na razie obsady nie ogłoszono, ale to nie przeszkadza fanom wybierać kandydatów do ról.

Na reddicie można dostrzec dyskusje, w których faworytką do roli Mikasy jest Karen Fukuhara. Aktorkę najbardziej znamy z filmu Legion samobójców. Czy pasowałaby do tej roli? Dajcie znać w komentarzach.

Wśród fanowskich typów pojawiają się też Ayami Nakajô oraz Lana Condor.

Attack on Titan nie ma ustalonej daty premiery. Za kamerą stanie Andy Muschietti, który ma na koncie hit To.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV