Repertuar kin Nowość Program TV
 

Advertisement " "

 

Advertisement

 

AT&T ujawnia, jak będzie wyglądać ich platforma VoD

Amerykańskie przedsiębiorstwo zdradza, co otrzymamy w trzech planach subskrypcyjnych serwisu VoD stworzonego dzięki przejęciu korporacji WarnerMedia.

Przejmując WarnerMedia korporacja AT&T uczyniła pierwszy krok na drodze do rywalizacji z Netflixem na rynku VoD. Dzięki temu przejęciu firma będzie w stanie nie tylko otworzyć własną platformę filmową, lecz także zaoferować wysokiej jakości treści na wyłączność. Do niedawna na temat tego projektu wiedzieliśmy niewiele, korporacja stroniła od upubliczniania informacji na temat funkcjonowania serwisu. Aż do teraz, gdy zdradzono nam, czego spodziewać się po nowej platformie.

Usługa VoD od WarnerMedia zadebiutuje na rynku w czwartym kwartale przyszłego roku i będzie dostępna w trzech planach taryfowych. Najtańszy pakiet da nam dostęp do bazy filmów, średni pozwoli oglądać blockbustery oraz produkcje oryginalne. W najwyższym pakiecie otrzymamy to wszystko, co w poprzednich wzbogacone o dodatkowe produkcje licencjonowane przez WarnerMedia. Warto przy okazji zauważyć, że na tym nie kończą się inwestycje AT&T w branżę wideo. Firma planuje uruchomić kolejny serwis VoD, który będzie zarabiał na siebie za pośrednictwem reklam. Niestety, na razie nie mamy pojęcia, co dokładnie nam zaoferuje. Przedstawiciele AT&T zapowiedzieli jedynie, że usługa pojawi się na rynku w bliżej nieokreślonej przyszłości.

Największa niewiadomą pozostaje natomiast to, czy w nowych serwisach zobaczymy seriale produkcji HBO takie jak Westworld czy Gra o tron, do których prawa również posiada korporacja przejęta przez AT&T.

-
Plotka
-

Inwestycja w WarnerMedia oraz w nowe serwisy zbiegnie się z debiutem technologii 5G przystosowanej do szybkiego transferu danych. Dzięki niej AT&T będzie mogło zapewnić swoim klientom nieograniczony dostęp do filmów i seriali za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Za kilkanaście miesięcy przekonamy się, czy nowy serwis będzie na tyle interesujący, aby zainteresować szerokie grono widzów i podjąć równą walkę z Netflixem czy Amazon Video.

Źródło: cnet.com / Zdjęcie: HBO
 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead znów zaskakuje. 10. odcinek jest pięknym podsumowaniem poprawy jakości, w którym sama…

Ocena recenzenta:
8
Wiktor Fisz
-

Doom Patrol: sezon 1, odcinek 1…

Kolejna telewizyjna historia o superbohaterach. Tego właśnie świat potrzebuje. A co powiecie na opowieści o…

Ocena recenzenta:
8
Piotr Piskozub
spoilery
-

Shazam! – herosów i złoczyńców będzie…

Do sieci trafiły zdjęcia zabawek promujących film Shazam! - potwierdzają one, że na ekranie zobaczymy…

Piotr Piskozub
-

MCU, X-Men i nie tylko. Marvel…

Na konwencie Toy Fair 2019 Marvel pokazał całą serię zabawek związanych z MCU, X-Men i…

Michalina Reda
breaking
-

Punisher i Jessica Jones skasowane. Koniec…

Punisher i Jessica Jones to seriale, które zostały oficjalnie skasowane przez Netflixa. Nie będzie nowych…

Michalina Reda
-

Avengers: Koniec gry – pełny zwiastun…

Kevin Smith wypowiedział się na temat promocji filmu Avengers: Koniec gry. Jego zdaniem, Marvel nie…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 35 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]