Repertuar kin Nowość Program TV

Tag: #VOD

Paweł Krzystyniak
-

Rakuten TV – platforma VOD dostępna w Polsce

Rakuten TV umożliwia wypożyczanie pojedynczych filmów. W ofercie nie brakuje nowości, chociaż na ten moment nie mają one polskich napisów ani lektora.

-

W kwietniu Apple może uruchomić własny serwis VoD

O tym, że Apple planuje wejść na rynek VoD mówi się od dawna. Teraz wiemy, kiedy możemy spodziewać się premiery nowego serwisu.

-

MGM wchodzi na rynek platform VoD z usługą EpixNow

Stacja telewizyjna Epix należąca do amerykańskiej wytwórni filmowej Metro-Goldwyn-Mayer uruchomi serwis VoD z bogatą biblioteką filmów i seriali.

-

Kapitan Marvel – tylko jedna platforma VOD pokaże film

5 lutego odbyła się konferencja telefoniczna z inwestorami Disneya. Tam też omówiono kwestię platformy Disney+ i wyjawiono ważną informację na temat Kapitan Marvel.

-

Najlepszy zasięg wśród platform VoD w Polsce? Netflix wskakuje na...

Portal Wirtualnemedia.pl dotarł do wielu ciekawych statystyk odnośnie popularności serwisów VoD w Polsce.

weekend
-

Jeden abonament na VoD? Jaki los może czekać serwisy streamingowe

Liczba serwisów VoD rośnie w zastraszającym tempie. Jeśli nic się w tej kwestii nie zmieni, wkrótce opłacanie wszystkich subskrypcji stanie się horrendalnie kosztowne. Nie można…

-

NBCUniversal z własnym serwisem VoD

Do walki o użytkowników nielinearnej telewizji włącza się kolejny gracz. NBCUniversal uruchomi swój serwis streamingowy w 2020 roku.

-

Amazon uruchamia darmowy serwis wideo w ramach IMDb

Amazon stawia nie tylko na Prime Video. Amerykański gigant technologiczny udostępnił darmowy serwis filmowy, który będzie w całości finansowany z reklam.

-

CES 2019: Sztuczna inteligencja może utrudnić dzielenie się kontem VoD

Podczas targów CES w Las Vegas firma Synamedia zaprezentowała sztuczną inteligencję, która może zidentyfikować użytkowników, którzy w niedozwolony sposób dzielą się swoim kontem na Netflixie, Amazon…

-

HBO na Facebooku. Przedstawiciele serwisu prowadzą rozmowy licencyjne

Facebook chciałby na poważnie wejść na rynek usług VoD. Firma przymierza się do podpisania umowy licencyjnej z kilkoma dużymi graczami medialnymi.

-

Oficjalna aplikacja HBO GO trafi na Android TV

HBO w końcu spełni prośby europejskich użytkowników i wypuści aplikację mobilną kompatybilną z Android TV.

-

AT&T ujawnia, jak będzie wyglądać ich platforma VoD

Amerykańskie przedsiębiorstwo zdradza, co otrzymamy w trzech planach subskrypcyjnych serwisu VoD stworzonego dzięki przejęciu korporacji WarnerMedia.