Przeczytaj w weekend

Atypowy – będzie 3. sezon serialu Netflixa

Atypowy otrzymuje zamówienie na 3. sezon. Netflix przedłużył produkcję.

Atypowy otrzymuje zamówienie na 3. sezon. Netflix przedłużył produkcję.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  atypowy 

Atypical to serial Netflixa z 2017 roku, który na tę chwilę liczy pełne dwa sezony. Fabuła skupia się na nastolatku z autyzmem, jego miłosnych podbojach oraz poszukiwaniu niezależności. W roli głównej występuje Keir Gilchrist.

Dziś poinformowano, że Netflix przedłużył produkcję - będzie 3. sezon serialu Atypowy. Informacją podzielono się na oficjalnym profilu facebookowym serialu:

Na tę chwilę data premiery nie jest znana. 3. sezon serialu Atypowy będzie składał się z 10 odcinków.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV