Przeczytaj w weekend

Atypowy - Sara Gilbert w 3. sezonie. Kogo zagra?

Atypowy powraca z 3. sezonem i już teraz ogłoszono, że w jednej z ról zobaczymy Sarę Gilbert. Kogo zagra aktorka?

Atypowy powraca z 3. sezonem i już teraz ogłoszono, że w jednej z ról zobaczymy Sarę Gilbert. Kogo zagra aktorka?

Michalina Reda

Michalina Reda

Atypowy to serial Netflixa, który po dwóch dobrych sezonach otrzymał zamówienie także na serię 3. Przypomnijmy, że fabuła skupia się na nastolatku z autyzmem, jego miłosnych podbojach oraz poszukiwaniu niezależności. W roli głównej występuje Keir Gilchrist.

Zgodnie z nowymi informacjami, w 3. sezonie Atypowego wystąpi także Sara Gilbert, aktorka, którą kojarzymy z seriali Roseanne i The Conners. Zagra ona profesor Judd, która naucza etyki. Jest to postać opisywana jako ktoś, kto jest ogólnie poirytowany i chronicznie niedoceniony, ale mimo wszystko zdolny do współczucia.

3. sezon serialu Atypowy będzie składał się z 10. odcinków, z których każdy potrwa pół godziny. Data premiery 3. sezonu nie jest jeszcze znana.

Źródło: ew.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV