Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Avengers 4 to koniec Kapitana Ameryki w MCU? Chris Evans wyjaśnia

Chris Evans poruszył kilka wątków związanych z filmem Avengers 4, w tym ten, czy produkcja jest dla postaci Kapitana Ameryki pożegnaniem z MCU.

Kilkanaście dni temu Chris Evans zamieścił w sieci wpis, który miał podsumowywać jego pracę na planie Avengers 4. Sęk w tym, że komentarz był zbudowany w taki sposób, jakby aktor żegnał się z całym MCU. Wielu fanów zaczęło pytać o to, czy taki obrót spraw oznacza odejście postaci Kapitana Ameryki z uniwersum. Evans postanowił odnieść się do tej kwestii w trakcie konwentu ACE Comic-Con w Chicago:

Muszę to wyjaśnić – wiem, że napisałem na Twitterze coś, co wielu ludzi odebrało za pewnego rodzaju spoiler. Powinienem jednak dodać, że niezależnie od tego, jak Avengers 4 się kończy, podzieliłbym się z Wami dokładnie takim samym wpisem. Ostatni dzień pracy na planie był bardzo emocjonalny, to była kulminacja 10 lat projektu i 22 filmów – niewiarygodna obfitość. Czujesz tak wiele emocji; nigdy nie powiedziałbym, że aż tyle. Poczułem, że to będzie odpowiednie, by podzielić się tym nastrojem. Rozumiem, że wpis zrodził mnóstwo spekulacji, ale nie mogę ich ani potwierdzić, ani im zaprzeczyć.

Uczestnicy konwentu donoszą jednak, że główną intencją wypowiedzi Evansa było podkreślenie, iż Kapitan Ameryka jako postać niekoniecznie żegna się z MCU, ani że ten heros w Avengers 4 poniesie śmierć.

Tak z kolei aktor odniósł się do pytania o ostatnią scenę nakręconą na planie przyszłorocznej odsłony Kinowego Uniwersum Marvela:

No cóż, to były dokrętki, więc kręciliśmy te małe rzeczy, których oni potrzebowali. Mogła tam pojawić się kwestia, którą wypowiedziałem w kierunku Paula Rudda. Nie było go tam, ale to było naprawdę głupie zdanie. Nie zapadało w pamięć, przynajmniej dla mnie. (śmiech – przyp. aut.) Dzień bardziej zapadał w pamięć niż ta kwestia.

Aktor wyjawił także, która wersja kostiumu Capa była w MCU jego ulubioną. Okazuje się nim strój z filmu Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz, który dla herosa wykonało S.H.I.E.L.D.

-
Plotka
-

Film Avengers 4 wejdzie na ekrany kin 25 kwietnia przyszłego roku.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Marvel
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Aquaman ją kocha, jej uroda dzieli.…

Chcemy Wam przedstawić galerię zdjęć gwiazdy filmu Aquaman, Amber Heard.

Michalina Reda
-

Spider-Man: Daleko od domu – zwiastun…

Spider-Man: Daleko od domu to wchodząca w skład MCU kontynuacja ostatniego filmu o Pajączku. Zadebiutował…

Piotr Piskozub
-

Sztuka wojny: Marvel vs. DC. Oto…

W sieci pojawiła się galeria fanartów przedstawiających rozmaite pojedynki Marvel vs. DC.

Piotr Piskozub
Plotka
-

MCU – po Endgame czas na…

W sieci pojawiły się spekulacje, według których Marvel Studios rozwija wchodzący w skład MCU projekt…

Michalina Reda
-

Spider-Man: Daleko od domu – oto…

Spider-Man: Daleko od domu to oczekiwany film MCU. Po dzisiejszym zwiastunie, do sieci trafił również…

Michalina Reda
-

Spider-Man: Daleko od domu – najlepsze…

Spider-Man: Daleko od domu to film MCU, którego zwiastun zadebiutował zaledwie wczoraj. Dziś natomiast przygotowaliśmy…

Co o tym sądzisz?