Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Avengers 4 to koniec Kapitana Ameryki w MCU? Chris Evans wyjaśnia

Chris Evans poruszył kilka wątków związanych z filmem Avengers 4, w tym ten, czy produkcja jest dla postaci Kapitana Ameryki pożegnaniem z MCU.

Kilkanaście dni temu Chris Evans zamieścił w sieci wpis, który miał podsumowywać jego pracę na planie Avengers 4. Sęk w tym, że komentarz był zbudowany w taki sposób, jakby aktor żegnał się z całym MCU. Wielu fanów zaczęło pytać o to, czy taki obrót spraw oznacza odejście postaci Kapitana Ameryki z uniwersum. Evans postanowił odnieść się do tej kwestii w trakcie konwentu ACE Comic-Con w Chicago:

Muszę to wyjaśnić – wiem, że napisałem na Twitterze coś, co wielu ludzi odebrało za pewnego rodzaju spoiler. Powinienem jednak dodać, że niezależnie od tego, jak Avengers 4 się kończy, podzieliłbym się z Wami dokładnie takim samym wpisem. Ostatni dzień pracy na planie był bardzo emocjonalny, to była kulminacja 10 lat projektu i 22 filmów – niewiarygodna obfitość. Czujesz tak wiele emocji; nigdy nie powiedziałbym, że aż tyle. Poczułem, że to będzie odpowiednie, by podzielić się tym nastrojem. Rozumiem, że wpis zrodził mnóstwo spekulacji, ale nie mogę ich ani potwierdzić, ani im zaprzeczyć.

Uczestnicy konwentu donoszą jednak, że główną intencją wypowiedzi Evansa było podkreślenie, iż Kapitan Ameryka jako postać niekoniecznie żegna się z MCU, ani że ten heros w Avengers 4 poniesie śmierć.

Tak z kolei aktor odniósł się do pytania o ostatnią scenę nakręconą na planie przyszłorocznej odsłony Kinowego Uniwersum Marvela:

No cóż, to były dokrętki, więc kręciliśmy te małe rzeczy, których oni potrzebowali. Mogła tam pojawić się kwestia, którą wypowiedziałem w kierunku Paula Rudda. Nie było go tam, ale to było naprawdę głupie zdanie. Nie zapadało w pamięć, przynajmniej dla mnie. (śmiech – przyp. aut.) Dzień bardziej zapadał w pamięć niż ta kwestia.

Aktor wyjawił także, która wersja kostiumu Capa była w MCU jego ulubioną. Okazuje się nim strój z filmu Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz, który dla herosa wykonało S.H.I.E.L.D.

-
Plotka
-

Film Avengers 4 wejdzie na ekrany kin 25 kwietnia przyszłego roku.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Marvel

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead po raz kolejny szokuje. 15. odcinek 9. sezonu to wydarzenia emocjonujące, ciekawe…

Ocena recenzenta:
9
Piotr Piskozub
-

Avengers: Koniec gry – Thanos bał…

W sieci pojawiła się związana z filmem Avengers: Koniec gry teoria, według której Thanos wysłał…

Adam Siennica
-

Spider-Man: Daleko od domu – plakaty…

Zgodnie z zapowiedziami Tom Holland opublikował nowe materiały promujące film Spider-Man: Daleko do domu. Trzy…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

Dobiega jeden z najlepszych sezonów The Walking Dead. Co przyniesie nam finał 9. sezonu?

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead – 9. sezon…

The Walking Dead szokuje. Nie tylko tym, że 9. sezon jest jednym z najlepszych sezonów…

Piotr Piskozub
-

Avengers: Koniec gry wyjawi, dlaczego Kapitan…

Szef Marvel Studios, Kevin Feige, wyjawił, że Avengers: Koniec gry wyjawi, gdzie przez ostatnich kilkanaście…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.04.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.