Przeczytaj w weekend

Avengers: Endgame – lista castingowa potwierdza podróże w czasie?

W sieci pojawiła się nowa lista castingowa do Avengers: Endgame - dwie z ról mogą potwierdzać, że na ekranie zobaczymy podróże w czasie.

W sieci pojawiła się nowa lista castingowa do Avengers: Endgame - dwie z ról mogą potwierdzać, że na ekranie zobaczymy podróże w czasie.

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Jak do tej pory nikt z osób odpowiedzialnych za MCU nie potwierdził oficjalnie, że w filmie Avengers: Endgame zobaczymy podróże w czasie, choć taki obrót spraw bardzo wyraźnie sugerują zdjęcia z planu, pokazujące nam choćby herosów w trakcie bitwy o Nowy Jork. Tymczasem na portalu IMDb pojawiła się zaktualizowana lista castingowa do nadchodzącej produkcji Marvela. Istotne dla fanów mogą być zwłaszcza dwie role - chodzi tu o "dziewczynę z samochodu z lat 70." (Monica Mathis) i "naukowca/pracownika laboratorium z lat 70." (Miles Webb). Wpisy te mogą potwierdzać, że Mściciele będą w całej opowieści podróżować w czasie do lat 70. XX wieku - na razie nie wiemy nawet, dlaczego mieliby to robić.

Do powyższej informacji podchodźmy na razie z dystansem. Pamiętajmy, że profile poszczególnych filmów na IMDb mogą być edytowane przez każdego z użytkowników, przy czym z drugiej strony witryna przykłada dużą wagę do weryfikowania informacji związanych z najważniejszymi produkcjami.

Film Avengers: Endgame wejdzie na ekrany kin 25 kwietnia.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Marvel/quirkybyte.com

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV