Avengers: Koniec gry - Brie Larson nie wiedziała, które sceny kręci. Wszystko w ochronie przed spoilerami

Avengers: Koniec gry lada moment wejdzie na ekrany kin, a gwiazdom wciąż nie wolno pisnąć słowa na temat fabuły. Brie Larson zdradziła, iż twórcy dbali o tajemnicę tak bardzo, że ona sama nie wiedziała nawet jakie sceny akurat kręci.

Avengers: Koniec gry lada moment wejdzie na ekrany kin, a gwiazdom wciąż nie wolno pisnąć słowa na temat fabuły. Brie Larson zdradziła, iż twórcy dbali o tajemnicę tak bardzo, że ona sama nie wiedziała nawet jakie sceny akurat kręci.

Michalina Reda

Michalina Reda

Avengers: Koniec gry to oczekiwany film MCU, do premiery którego pozostało już tylko 10 dni. Produkcja jest owiana tajemnicą i poza faktem, że bohaterowie spróbują ponownie pokonać Thanosa, nie wiemy na jej temat tak naprawdę nic więcej. Aktorzy są zobowiązani, by nie zdradzać żadnych szczegółów fabuły - co się właśnie okazuje, część z nich i miałaby problem by to zrobić, bo podczas pracy na planie nie wiedziała, które sceny tak naprawdę kręci...

Brie Larson, odtwórczyni roli Kapitan Marvel, zdradziła, że twórcy przedsięwzięli wszystkie możliwe środki w ochronie przed spoilerami. Udając się na plan, aktorka do samego końca nie wiedziała, jakie sceny ma kręcić danego dnia - na chwilę przed rozpoczęciem zdjęć wręczano jej kilka kartek scenariusza, które często wyrwane były z kontekstu. Jak wspomina:

Poleciałam do Atlanty na mój pierwszy dzień zdjęciowy do Avengers: Koniec gry. Nie miałam pojęcia co będę kręcić, czy jaki ten film w ogóle jest. Nie wiedziałam, czy poza mną w danej scenie jest ktokolwiek inny. Nie miałam pojęcia o niczym. I dopiero po przybyciu na plan dostałam kilka stron swoich kwestii na dany dzień zdjęciowy. Ale wyłącznie swoich - scenariusz został zredagowany, cała scena zakryta i potem tylko ta jedna moja linia... Nie mogę się doczekać aż ten film wejdzie na ekrany kin, bo dopiero wtedy będę mogła mówić o jakichkolwiek szczegółach.

Zaledwie wczoraj Chris Hemsworth, odtwórca roli Thora, zdradził, że nie wie, jaki los czeka jego bohatera z uwagi na nakładające się zdjęcia do dwóch ostatnich filmów. Wygląda więc na to, że do samego momentu premiery wszyscy - włącznie z aktorami - będziemy trzymani w niepewności jeśli chodzi o efekt końcowy.

Avengers: Koniec gry - premiera 25 kwietnia tego roku.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Marvel

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

 

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Gina Torres

Gina Torres

ur. 1969, kończy 50 lat

Al Pacino

Al Pacino

ur. 1940, kończy 79 lat

Anna Radwan-Gancarczyk

Anna Radwan-Gancarczyk

ur. 1966, kończy 53 lat

Jeffrey DeMunn

Jeffrey DeMunn

ur. 1947, kończy 72 lat

Andrea Osvárt

Andrea Osvárt

ur. 1979, kończy 40 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV