Przeczytaj w weekend

Avengers: Wojna bez granic – śmierć postaci mogła wyglądać inaczej. Zobacz szkice

Do sieci trafiły kolejne grafiki koncepcyjne z filmu Avengers: Wojna bez granic. Tym razem dotyczą one śmierci jednej z postaci filmu.

Do sieci trafiły kolejne grafiki koncepcyjne z filmu Avengers: Wojna bez granic. Tym razem dotyczą one śmierci jednej z postaci filmu.

Kolejne materiały koncepcyjne z filmu Avengers: Infinity War trafiły do sieci. Tym razem poświęcone zostały bardzo ważnej dla filmu scenie śmierci Gamory i pozyskania przez Thanosa kolejnego kamienia Nieskończoności. Zobaczcie grafiki, które zamieszczone zostały w książce Marvel’s Avengers: Infinity War – The Art of the Movie.

Książka Marvel’s Avengers: Infinity War – The Art of the Movie wczoraj miała swoją premierę.

Źródło: comickbook.com/ zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV