Awanse w obsadzie „Chirurgów”

Czwórka aktorów wcielających się w stażystów oficjalnie awansuje do pełnowymiarowych ról w dziesiątym sezonie Chirurgów.

Czwórka aktorów wcielających się w stażystów oficjalnie awansuje do pełnowymiarowych ról w dziesiątym sezonie Chirurgów.

Janusz Wyczołek

Janusz Wyczołek

Tagi:  casting 

Osobami tymi są Camilla LuddingtonGaius CharlesJerrika Hinton i Tessa Ferrer, a więc serialowi Jo, Shane, Stephanie i Lea. Jedyną stażystką, której odtwórczyni pozostaje w roli powracającej, jest dr Heather Brooks grana przez Tinę Majorino. Aktorka znajduje się w stałej obsadzie Legends; wystąpi również w filmowej wersji Weroniki Mars.

Dziewiąty sezon Chirurgów pożegnaliśmy miesiąc temu, 16 maja. 10 czerwca zamówiono dziesiątą serię.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV