Axiom Verge za darmo. Kolejna promocja w Epic Games Store

Axiom Verge to kolejna gra, którą można zdobyć za darmo. Wszystko dzięki trwającej aktualnie promocji w sklepie Epic Games.

Axiom Verge to kolejna gra, którą można zdobyć za darmo. Wszystko dzięki trwającej aktualnie promocji w sklepie Epic Games.

Na Epic Games Store można pozyskać kolejną grę bez jakichkolwiek opłat. Tym razem rozdawane jest tam Axiom Verge - udana gra niezależna, którą stworzył Thomas Happ. Produkcja to przedstawiciel gatunku określanego jako metroidvania. Jako główny bohater, Trace, trafiamy tu do tajemniczego i niebezpiecznego świata, który eksplorujemy, stopniowo zdobywając kolejne bronie i zdolności. Te z kolei pozwalają nam na odkrywanie kolejnych pomieszczeń. Nie brakuje tu również starć z przeciwnikami i potężnymi bossami, a oprawa audiowizualna pełnymi garściami czerpie inspiracje z gier retro.

Axiom Verge będzie dostępne za darmo w Epic Games Store do 21 lutego. Później udostępniony zostanie tam kolejny tytuł - gra przygodowa Thimbleweed Park.

Źródło: epicgames.com / fot. Thomas Happ

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV