Repertuar kin Nowość Program TV

Axiom Verge za darmo. Kolejna promocja w Epic Games Store

Axiom Verge to kolejna gra, którą można zdobyć za darmo. Wszystko dzięki trwającej aktualnie promocji w sklepie Epic Games.

Na Epic Games Store można pozyskać kolejną grę bez jakichkolwiek opłat. Tym razem rozdawane jest tam Axiom Verge – udana gra niezależna, którą stworzył Thomas Happ. Produkcja to przedstawiciel gatunku określanego jako metroidvania. Jako główny bohater, Trace, trafiamy tu do tajemniczego i niebezpiecznego świata, który eksplorujemy, stopniowo zdobywając kolejne bronie i zdolności. Te z kolei pozwalają nam na odkrywanie kolejnych pomieszczeń. Nie brakuje tu również starć z przeciwnikami i potężnymi bossami, a oprawa audiowizualna pełnymi garściami czerpie inspiracje z gier retro.

Axiom Verge będzie dostępne za darmo w Epic Games Store do 21 lutego. Później udostępniony zostanie tam kolejny tytuł – gra przygodowa Thimbleweed Park.

-
-

Źródło: epicgames.com / fot. Thomas Happ
 

 

Najlepsze z 24h

Dawid Muszyński
-

Kobiety mafii 2 – recenzja filmu

Jak zapowiedział, tak zrobił. Patryk Vega wraca do nas z kolejną odsłoną opowieści o kobietach…

Ocena recenzenta:
6
Michalina Reda
-

Kapitan Marvel – są pierwsze reakcje.…

Kapitan Marvel zadebiutuje za kilka tygodni, a pierwsze opinie są już dostępne w mediach społecznościowych.…

Norbert Zaskórski
-

Cosplayerka robi swoje stroje z jedzenia.…

Pewna cosplayerka tworzy świetne stroje różnych bohaterów i bohaterek z jedzenia.

Piotr Piskozub
-

Oto zdjęcie, dzięki któremu Gal Gadot…

Zack Snyder i Gal Gadot rzucili nowe światło na to, w jaki sposób aktorka otrzymała…

Wiktor Fisz
-

Najbardziej niezwykłe filmy i seriale o…

Widzieliście już pierwszy odcinek Doom Patrol? Cóż za piękna superbohaterska dekonstrukcja. Swoją drogą, ostatnimi czasy…

Michalina Reda
-

Aladyn spotyka Dżasminę. Nowe zdjęcie z…

Aladyn to aktorska wersja znanej animacji Disneya, która zadebiutuje jeszcze w tym roku. Zobaczcie nowe…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.