Death Stranding – o czym jest gra? Aktor z The Walking Dead wyjaśnia

Norman Reedus, aktor znany m.in. z roli w serialu The Walking Dead, wypowiedział się na temat Death Stranding.

Norman Reedus, aktor znany m.in. z roli w serialu The Walking Dead, wypowiedział się na temat Death Stranding.

Death Stranding ujawniono w roku 2016 i mimo upływu czasu o grze nadal nie wiemy zbyt wiele. Kolejne zwiastuny wprowadzają nowe postacie, pokazują tajemnicze miejsca i zdarzenia, ale na ich podstawie trudno jest wywnioskować o czym będzie ta produkcja i jak będzie wyglądała w niej rozgrywka.

Na ten temat wypowiedział się Norman Reedus, znany m.in. z serialu The Walking Dead aktor, który w grze wciela się w postać głównego bohatera. Udzielił on wywiadu serwisowi GameCentral, w którym opowiedział o Death Stranding - oczywiście w bardzo tajemniczy sposób.

To wszystko dzieje się w dalekiej przyszłości. Nie chodzi tu o eliminowanie wszystkich wokół, a o zbieranie wszystkich razem. To bardzo pozytywna gra, ale jednoczenie straszna i przygnębiająca. 

Reedus wypowiedział się również na temat fanowskich teorii i doszukiwania się wskazówek w zwiastunach gry.

Zwiastuny pokazują jedynie pewien aspekt, a nie cały obraz tego, czym będzie ta gra. To zupełnie co innego. Jest skomplikowana, to szalenie skomplikowana gra. Wiele się nauczyłem na temat gier wideo z tej pracy. 

Death Stranding ma trafić na konsolę PlayStation 4. Data premiery gry nie jest znana.

Źródło: comicbook.com / fot. SIE

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV