Razer Game Store zostanie zamknięty

Ledwie dziesięć miesięcy na rynku utrzymał się sklep Razer Game Store, który sprzedawał klucze Steam oraz uPlay.

Ledwie dziesięć miesięcy na rynku utrzymał się sklep Razer Game Store, który sprzedawał klucze Steam oraz uPlay.

Michał Czubak

Michał Czubak

Tagi:  Razer Game Store 

Razer Game Store nie cieszyło się zbyt dużą popularnością i wiele osób mogło nie zdawać sobie sprawy z jego istnienia. Przedsięwzięcie zostanie definitywnie zlikwidowane już 28 lutego, a więc zaledwie 10 miesięcy po debiucie w sieci.

W związku z planowanym zamknięciem interesu, sklep prosi graczy, którzy posiadają klucze gier zakupione w Razer Game Store o szybką ich aktywację, wykorzystanie posiadanych kodów rabatowych oraz o wydanie wirtualnej waluty Razer Silver. Sklep jednocześnie uspokaja, że wszystkie zamówienia przedpremierowe dokonane za pośrednictwem Razer Game Store zostaną zrealizowane.

Z chwilą zamknięcia sklepu dane użytkowników dostępne w bazie zostaną usunięte i nie będą dostępne dla żadnego partnera sklepu.

Zniknięcie Razer Game Store nie jest niespodzianką. Platforma nie cieszyła się wielką popularnością, nie przebiła się do większej świadomości graczy, tak jak zrobił to chociażby Epic Game Store i wreszcie - trudno mu było konkurować na rynku z potentatami w tej dziedzinie.

Źródło: eu.gamestore.razer.com / fot. Razer Game Store

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

D.J. Cotrona

D.J. Cotrona

ur. 1980, kończy 39 lat

Joan Collins

Joan Collins

ur. 1933, kończy 86 lat

Melissa McBride

Melissa McBride

ur. 1965, kończy 54 lat

Ryan Coogler

Ryan Coogler

ur. 1986, kończy 33 lat

Lea DeLaria

Lea DeLaria

ur. 1958, kończy 61 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV