Batman v Superman – szczegóły wersji rozszerzonej i edycji kolekcjonerskiej

Zapowiedziana jakiś czas temu wersja rozszerzona filmu Batman v Superman pojawi się w sklepach już w lipcu. Oto szczegóły wydania, a także zdjęcia edycji kolekcjonerskiej.

Zapowiedziana jakiś czas temu wersja rozszerzona filmu Batman v Superman pojawi się w sklepach już w lipcu. Oto szczegóły wydania, a także zdjęcia edycji kolekcjonerskiej.

Film Batman v Superman: Dawn of Justice w wersji rozszerzonej pojawi się w sklepach (wg informacji magazynu Forbes) 16 lipca na DVD i Blu-ray. Będzie zawierał 30 minut dodatkowych scen, których nie wyświetlono w kinach, a także będzie to wersja oznaczona kategorią wiekową R.

Czytaj także: Recenzja filmu Batman v Superman: Świt sprawiedliwości

W rozmowie z portalem Collider, Zack Snyder ujawnił szczegóły wydania.

- Nazywamy tę wersję Ultimate Cut, ponieważ dla mnie jest to znacznie głębsze zanurzenie się w ten świat i w nieco dłuższą wersje całej historii. Wydaje mi się, że nie przedstawiliśmy pełnej historii Batmana i Supermana, bo przy tworzeniu takiego filmu pojawia się wiele pomysłów, które ostatecznie musieliśmy odrzucić. I właśnie to dostaniecie w wwersji rozszerzonej. Jest tam więcej akcji i więcej przemocy, dlatego też film ma kategorię MPAA. Jest więcej intensywnych fragmentów z Doomsdayem. Zakończenie jest dłuższe, podobnie jak początek, który rzuca sporo nowego światła na sekwencję rozgrywaną w Ameryce Północnej - zapowiedział Zack Snyder.

Z kolei na portalu Amazon ujawniono wydanie kolekcjonerskie wersji rozszerzonej filmu Batman v Superman. Zawierać będzie film zarówno w wersji kinowej oraz w wersji rozszerzonej, a także figurkę Batmana lub Supermana. Koszt zestawu kolekcjonerskiego to blisko 130 dolarów. Poniżej w galerii możecie obejrzeć zdjęcia kolekcjonerki.

Film Batman v Superman do polskich kin wejdzie 1 kwietnia 2016 roku.

 

Źródło: ComingSoon / Fot. Amazon

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV