Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Batman v Superman – szczegóły wersji rozszerzonej i edycji kolekcjonerskiej

Zapowiedziana jakiś czas temu wersja rozszerzona filmu Batman v Superman pojawi się w sklepach już w lipcu. Oto szczegóły wydania, a także zdjęcia edycji kolekcjonerskiej.

Film Batman v Superman: Świt sprawiedliwości w wersji rozszerzonej pojawi się w sklepach (wg informacji magazynu Forbes) 16 lipca na DVD i Blu-ray. Będzie zawierał 30 minut dodatkowych scen, których nie wyświetlono w kinach, a także będzie to wersja oznaczona kategorią wiekową R.

Czytaj także: Recenzja filmu Batman v Superman: Świt sprawiedliwości

W rozmowie z portalem Collider, Zack Snyder ujawnił szczegóły wydania.

– Nazywamy tę wersję Ultimate Cut, ponieważ dla mnie jest to znacznie głębsze zanurzenie się w ten świat i w nieco dłuższą wersje całej historii. Wydaje mi się, że nie przedstawiliśmy pełnej historii Batmana i Supermana, bo przy tworzeniu takiego filmu pojawia się wiele pomysłów, które ostatecznie musieliśmy odrzucić. I właśnie to dostaniecie w wwersji rozszerzonej. Jest tam więcej akcji i więcej przemocy, dlatego też film ma kategorię MPAA. Jest więcej intensywnych fragmentów z Doomsdayem. Zakończenie jest dłuższe, podobnie jak początek, który rzuca sporo nowego światła na sekwencję rozgrywaną w Ameryce Północnej – zapowiedział Zack Snyder.

Z kolei na portalu Amazon ujawniono wydanie kolekcjonerskie wersji rozszerzonej filmu Batman v Superman. Zawierać będzie film zarówno w wersji kinowej oraz w wersji rozszerzonej, a także figurkę Batmana lub Supermana. Koszt zestawu kolekcjonerskiego to blisko 130 dolarów. Poniżej w galerii możecie obejrzeć zdjęcia kolekcjonerki.

Film Batman v Superman do polskich kin wejdzie 1 kwietnia 2016 roku.

 

Źródło: ComingSoon / Fot. Amazon

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Miłość, śmierć i roboty – najlepsze…

Na platformie Netflix pojawił się rewelacyjny serial Miłość, śmierć i roboty. To dobry moment na…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – co się…

Benedict Wong pojawił się na chwilę w filmie Avengers: Wojna bez granic. Podczas AMA na…

Michał Kujawiński
-

Avengers: Koniec gry – poster zdradza…

Avengers: Koniec gry startuje z poważną promocją filmu. Do sieci trafił nowy plakat oraz kolejny…

Norbert Zaskórski
-

Znane obrazy w popkulturowej wersji [GALERIA]

Pewna artystka postanowiła przekształcić klasyczne dzieła malarskie w ich popkulturowe wersje.

Michał Kujawiński
-

Kanał YouTube z Blok Ekipą został…

Kanał SPInkafilmstudio został zamknięty w serwisie YouTube. Czy powodem było udostępnienie serialu Egzorcysta?

Michalina Reda
-

Gra o tron – kto zginie…

Gra o tron powróci już w przyszłym miesiącu, a w sieci pojawiły się przewidywania mówiące…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.