Battlefield V: Battle royale w czasach II wojny światowej – oto zwiastun trybu Burza Ognia

Wyczekiwany tryb Burza Ognia już wkrótce pojawi się w grze Battlefield V. W sieci pojawił się materiał wideo, który prezentuje rozgrywkę.

Wyczekiwany tryb Burza Ognia już wkrótce pojawi się w grze Battlefield V. W sieci pojawił się materiał wideo, który prezentuje rozgrywkę.

W sieci pojawił się nowy zwiastun gry Battlefield V. Materiał w całości skupia się na przedstawieniu rozgrywki z nowego trybu battle royale, który tu nazwano Burzą Ognia. Gracze trafią na dużą mapę, której rozmiar ma być pięciokrotnie większy od Hamady i będą walczyć między sobą o przetrwanie.

Podstawy rozgrywki nie odbiegają tutaj od innych przedstawicieli gatunku. Nadal lądujemy tutaj na dużej mapie, którą eksplorujemy w poszukiwaniu broni i wyposażenia, jednocześnie uciekając przed tytułowym zagrożeniem. Nowość stanowią tu liczne pojazdy - tych jest aż 17 i pozwalają na podróżowanie nie tylko drogą lądową, ale też morską i powietrzną. Ciekawie zapowiada się też możliwość pozyskiwania wyposażenia poprzez wykonywanie pewnych zadań.

Tryb Burza Ognia trafi do gry Battlefield V już 25 marca.

Źródło: youtube.com / fot. EA

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV