Będzie 2. sezon serialu Atypowy

Netflix oficjalnie zamówił 2. sezon serialu Atypowy, o autystycznym nastolatku. Nowa odsłona będzie liczyć więcej odcinków.

Netflix oficjalnie zamówił 2. sezon serialu Atypowy, o autystycznym nastolatku. Nowa odsłona będzie liczyć więcej odcinków.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  atypowy 

Atypical to nowy serial Netflixa, który zadebiutował w zeszłym miesiącu. Fabuła skupia się na nastoletnim Samie, który boryka się z autyzmem. Kolejne odcinki przedstawiają jego codzienność i trudy interakcji z rówieśnikami. W obsadzie są Keir Gilchrist, Jennifer Jason Leigh, Michael Rapaport, Brigette Lundy-Paine i Amy Okuda.

Czytaj także: Atypowy: sezon 1 - recenzja

Komediodramat dobrze przyjął się wśród widzów, w związku z czym oficjalnie zamówiono kolejny sezon 2. Wiadomo już, że będzie on liczył całe 10 epizodów - czyli o dwa odcinki więcej niż seria pierwsza.

Szczegóły dotyczące premiery nie są jeszcze znane.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: Netflix

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV