Przeczytaj w weekend

Będzie 2. sezon serialu Yellowstone z Kevinem Costnerem

Yellowstone to tegoroczna produkcja z Kevinem Costnerem w roli głównej. Serial otrzymał zamówienie na 2. sezon.

Yellowstone to tegoroczna produkcja z Kevinem Costnerem w roli głównej. Serial otrzymał zamówienie na 2. sezon.

Michalina Reda

Michalina Reda

Fabuła serialu Yellowstone skupia się na rodzinie Duttonów, która kontroluje największe sąsiadujące ze sobą farmy w USA. Właścicielem rancza jest John Dutton, który żyje pod nieustanną presją – jego terenami interesują się bowiem deweloperzy czy indiańskie rezerwaty. W tym świecie politycy są kupowani przez największe koncerny naftowe na świecie, woda pitna zatruwana jest przez pęknięcie studni, a nierozwiązane morderstwa to codzienność. Serial pokazuje najlepsze i najgorsze strony Ameryki, widziane oczami rodziny, która reprezentuje je obydwie.

Produkcja zadebiutowała w USA w zeszłym miesiącu, natomiast dziś potwierdzono, że serial doczeka się także 2. sezonu. Spowodowane jest to wysoką oglądalnością - odcinek pilotowy obejrzało 5.3 mln widzów, a w chwili obecnej serial jest nazywany najchętniej oglądaną produkcją zaraz po The Walking Dead.

Scenarzystą i reżyserem jest Taylor Sheridan (Sicario). W obsadzie są między innymi Kevin Costner, Wes Bentley, Kelly Reilly, Luke Grimes, Cole Hauser, Kelsey Asbille, Dave Annable, Danny Huston, Gil Birmingham, Jefferson White, Gretchen Mol, Jill Hennessey, Patrick St. Esprit, Ian Bohen i Denim Richards.

2. sezon ma składać się z 10 odcinków. Zdjęcia ruszą już niedługo na terenach Utah i Montany. Premiera w 2019 roku.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV