Będzie 2. sezon Timeless. Stacja zmienia decyzję!

Takiego zaskoczenia nikt się nie spodziewał. Timeless zostało skasowane kilka dni temu, ale jakimś cudem twórcy przekonali włodarzy do zmiany decyzji.

Takiego zaskoczenia nikt się nie spodziewał. Timeless zostało skasowane kilka dni temu, ale jakimś cudem twórcy przekonali włodarzy do zmiany decyzji.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  timeless 

Informację o zamówieniu 2. sezonu Timeless ogłosił współtwórca, Eric Kripke. Napisał żartobliwie, że cofnęli się w czasie o trzy dni i zmienili bieg wydarzeń. Premiera 10-odcinkowego 2. sezonu odbędzie się latem 2018 roku.

Taka sytuacja jest nieprawdopodobnie rzadka. Włodarze stacji w tak krótkim okresie z reguły nie zmieniają swoich decyzji. Trudno powiedzieć, co takiego twórcy naprawdę zrobili, że ich przekonali, ale musieli mieć mocne argumenty.

Timeless - 2. sezon - Tweet
fot. Twitter

Czytaj także: Skasowane seriale 2017 roku

Przypomnijmy, że serial opowiadał o tym, jak trójka bohaterów ścigała w różnych epokach terrorystę, który skradł machinę czasu i chciał zmienić rzeczywistość. W trakcie rozwoju sezonu pojawiła się konspiracja i wielka intryga.

W Polsce serial dostępny jest na Netflixie.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV