Przeczytaj w weekend

Będzie 3. sezon 12 małp

Telewizja Syfy jest zadowolona z serialu science fiction 12 małp. Zamawiają więc 3. sezon i nie jest on finałowy.

Telewizja Syfy jest zadowolona z serialu science fiction 12 małp. Zamawiają więc 3. sezon i nie jest on finałowy.

Adam Siennica

Adam Siennica

3. sezon serialu 12 Monkeys zadebiutuje w 2017 roku. Za sterami ponownie będą stać Terry Matalas i Travis Fickett. Wszystko wskazuje na to, że ponownie dostaniemy 13 odcinków.

- Przez te dwa krótkie sezony 12 małp stał się kultowym serialem. Terry, obsada i ekipa tworzyli bogaty światy nieograniczony przez ramy czasu, w którym żyją wielowymiarowe postacie, a ich motywacje są głęboko osobiste i można się z nimi identyfikować. Jest to typ inteligentnej, pełnej napięcia rozrywki, jaką chcemy dawać naszym widzom - mówi Chris McCumber, prezes Entertainment Networks sieci NBCUniversal.

Czytaj także: Będzie 2. sezon Preachera

Przypomnijmy, że serial inspirowany był filmem Twelve Monkeys, ale fabuła dawno daleko wyszła poza ramy kinowej produkcji.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: Syfy

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV