Będzie 3. sezon Into the Badlands: Krainy bezprawia

AMC jest zadowolone z oglądalności serialu Into the Badlands; Kraina bezprawia. 3. sezon będzie mieć więcej odcinków.

AMC jest zadowolone z oglądalności serialu Into the Badlands; Kraina bezprawia. 3. sezon będzie mieć więcej odcinków.

Adam Siennica

Adam Siennica

Oficjalnie ogłoszono, że 3. sezon serialu Into the Badlands będzie mieć 16 odcinków. Jego premiera zaplanowana jest na 2018 roku. W Polsce serial emitowany jest na AMC.

Czytaj także: Adam Siennica w Into the Badlands - relacja z planu 2. sezonu

Jest to wynik świetnej oglądalności i popularności serialu w USA i na świecie. W oświadczeniu Charlie Colier, dyrektor studia AMC chwali całą ekipę za tworzenie czegoś unikalnego we współczesnej telewizji.

Szczegóły fabularne 3. sezonu nie są znane.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: Antony Platt/AMC

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV