Będzie 3. sezon serialu Strzelec
Stacja USA Network jest zadowolona z serialu Strzelec i mimo problemów i zawirowań podczas produkcji ostatniego sezonu, dokonała zamówienia na serię 3.


Shooter to serial stacji USA Network, który powstał w oparciu o powieść i film pod tym samym tytułem. Zgodnie z nowymi informacjami, zamówiono 3. sezon produkcji, do którego zdjęcia rozpoczną się już w styczniu przyszłego roku.
3. sezon będzie liczył pełne 13 epizodów. Przypomnijmy, że w konsekwencji wypadku głównego aktora, Ryan Phillippe, liczba odcinków 2. sezonu nagle zmalała do 8. Nadchodząca odsłona w swoich pierwszych odcinkach prawdopodobnie dokończy wydarzenia, które planowano na drugą serię, jednak przy nakręceniu wszystkiego od nowa. Dalsza część sezonu w głównej mierze skupi się na nowych wątkach. Trwają prace nad scenariuszem.
Data premiery nie jest jeszcze znana.
Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe



naEKRANIE Poleca
ReklamaKalendarz premier seriali
Zobacz wszystkie premieryDzisiaj urodziny obchodzą
ur. 1979, kończy 46 lat
ur. 1960, kończy 65 lat
ur. 1955, kończy 70 lat
ur. 1983, kończy 42 lat
ur. 1966, kończy 59 lat

