Przeczytaj w weekend

Będzie 4. sezon The Affair

Jak ogłosił prezes Showtime, The Affair będzie kontynuowany po 3. sezonie.

Jak ogłosił prezes Showtime, The Affair będzie kontynuowany po 3. sezonie.

Łukasz Szymanik

Łukasz Szymanik

Showtime przedłużył, opowiadający o pewnym romansie i jego skutkach serial na kolejny - 4. sezon. Prezes sieci i jej dyrektor generalny David Nevins ogłosił to w poniedziałek w TCA.

Czytaj także: Prezes Showtime o kontrakcie Emmy Rossum w Shameless

Finał 3. sezonu The Affair zaplanowany jest na 29 stycznia 2017 roku.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV