Będzie 5. sezon Ostatniego okrętu

Telewizja TNT jest bardziej zadowolona z serialu Ostatni okręt niż mówiono. Wcześniej zamówili 4. sezon, a teraz przedłużają na 5. serię.

Telewizja TNT jest bardziej zadowolona z serialu Ostatni okręt niż mówiono. Wcześniej zamówili 4. sezon, a teraz przedłużają na 5. serię.

Adam Siennica

Adam Siennica

Jakiś miesiąc temu telewizja TNT zamówiła 4. sezon serialu Ostatni okręt. Są tak pewni, że teraz zamówili jeszcze 5. sezon. Zadebiutują one odpowiednio w 2017 i 2018 roku.

- Ostatni okręt zabrał widzów na ekscytującą wyprawę przez 3 pełne napięcia sezony. Nie możemy się doczekać, jak ekipa zwiększy poziom dramatu, akcji i suspensu w kolejnych dwóch sezonach, aż do lata 2018 roku - mówi Sarah Aubrey, dyrektor programowa TNT.

Zobacz także: Zwiastun serialu Goliath

A już niedługo zostanie wyemitowany w USA finał 3. sezon. W Polsce na TNT.

 

Źródło: tvline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV