Będzie kontynuacja audiobooka „Żywe trupy”

Po sukcesie pierwszej na świecie adaptacji dźwiękowej kultowego komiksu "The Walking Dead" Roberta Kirkmana, studio Sound Tropez rozpoczęło prace nad kolejnymi częściami tego nietypowego słuchowiska. W adaptacji III i IV tomu do gwiazdorskiej obsady dołączy Sonia Bohosiewicz.

Po sukcesie pierwszej na świecie adaptacji dźwiękowej kultowego komiksu "The Walking Dead" Roberta Kirkmana, studio Sound Tropez rozpoczęło prace nad kolejnymi częściami tego nietypowego słuchowiska. W adaptacji III i IV tomu do gwiazdorskiej obsady dołączy Sonia Bohosiewicz.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  audiobook 

Słuchowisko "Żywe trupy. Tom I i II" zbiera doskonałe recenzje m.in. za gwiazdorską obsadę (Anna Dereszowska, Maria Seweryn, Jacek Rozenek, Krzysztof Banaszyk), wciągającą fabułę, świetną muzykę i spektakularne efekty specjalne.

Słuchowisko to stanie się wkrótce polskim towarem eksportowym. Francuska wersja produkcji polskiego studia Sound Tropez na jesieni pojawi się na półkach sklepów we Francji i Belgii.  

Sukces pierwszych tomów "Żywych trupów" pozwolił na kontynuację tej niecodziennej produkcji. Do obsady adaptacji III i IV tomu komiksu dołączy Sonia Bohosiewicz. Wcieli się ona w jedną z najważniejszych postaci serii - Michonne. Jej bohaterka do perfekcji opanowała posługiwanie się samurajskim mieczem i będzie wartościowym wsparciem dla Ricka oraz pozostałych bohaterów w walce o przetrwanie.

Kilka słów o "Żywych trupach":

"Żywe trupy" to trzymająca w napięciu historia Ricka, wzorowego policjanta z małego miasteczka, który postrzelony podczas pościgu za zbiegami budzi się ze śpiączki w opustoszałym szpitalu. Staje przed niezwykle trudnym zadaniem - w świecie opanowanym przez krwiożercze zombie musi odnaleźć żonę i syna. Ale najpierw - musi przeżyć.

Dystrybutorem wersji CD jest Wydawnictwo Anakonda.

Koncepcja i produkcja: Michał Szolc

Adaptacja komiksu i dialogi polskie: Michał Wojnarowski

Reżyseria nagrań: Ramez Nayyar

Udźwiękowienie: Ramez Nayyar, Marcin Gontarz, Krzysztof Podsiadło, Aleksandra Pająk, Paweł Andryszczyk

Muzyka: Audio Network

Montaż i edycja: Paulina Bocheńska, Marcin Gontarz, Krzysztof Podsiadło, Weronika Raźna

Miks: Ramez Nayyar, Krzysztof Podsiadło, Marcin Gontarz

Pierwszy z dwunastu zeszytów "Żywe Trupy. Tom 1 i 2" : 

Kulisy nagrywania audiobooka "Żywe trupy":

Słuchowisko do kupienia w:

  • Empik.com,

  • Audioteka,

  • Publio,

  • Nexto,

  • Audeo

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV