Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Będzie serial na podstawie powieści Chemik, nowej książki autorki Zmierzchu

Chemik to nowa powieść Stephenie Meyer, autorki sagi o wampirach - Zmierzch. Zgodnie z nowymi informacjami, powstanie serial telewizyjny na jej podstawie.

Chemik to nowa powieść Stephenie Meyer, autorki sagi o wampirach - Zmierzch. Zgodnie z nowymi informacjami, powstanie serial telewizyjny na jej podstawie.

Michalina Reda

Michalina Reda

Stephenie Meyer zdobyła ogromną sławę powieściowym cyklem fantasy pod tytułem Zmierzch, który opowiada o miłości nastolatki i wampira. Wszystkie cztery powieści z cyklu zostały zaadaptowane do formatu filmów pełnometrażowych, w których główne role zagrali Kristen Stewart i Robert Pattinson.

W 2016 roku na rynku zadebiutowała nowa powieść autorki pod tytułem Chemik. Główną bohaterką jest kobieta pracująca dla agencji rządowej i odpowiedzialna za przygotowywanie chemicznych substancji do wydobywania prawdziwych zeznań od zatrzymanych. Po zamachu na swoje życie, kobieta zaczyna się ukrywać, by po kilku latach otrzymać od byłych pracodawców propozycję nowego zadania - ma wynaleźć broń przeciw wirusowi, który zbiera śmiertelne żniwo na Ziemi. Sama nie jest pewna, czy to nie zasadzka i już niedługo znajduje się w poważnym niebezpieczeństwie.

Sama Meyer obejmuje funkcję producentki nowego serialu. Nie wiadomo jeszcze, która stacja telewizyjna zdecyduje się na podjęcie nowego projektu. Pieczę nad produkcją przejmuje wytwórnia Tomorrow Studios.

Dalsze szczegóły nie są jeszcze znane.

 


The End of the F***ing World tylko na NETFLIX

Advertisement

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV