Będzie serial na podstawie powieści Uciekaj, króliku
Książka Uciekaj, króliku autorstwa Johna Updike'a doczeka się kolejnej adaptacji. Tym razem jednak nie będzie to film, a serial.
Książka Uciekaj, króliku autorstwa Johna Updike'a doczeka się kolejnej adaptacji. Tym razem jednak nie będzie to film, a serial.

Wytwórnia Looked Out Point nabyła praw do adaptacji bestsellerowej powieści Johna Updike'a pod tytułem Uciekaj, króliku i zamierza stworzyć na jej podstawie nowy serial. Do napisania scenariusza zaangażowano Andrew Davies (Pride & Prejudice, Bridget Jones's Diary).
Głównym bohaterem książki jest Harry "Rabbit" Angstrom, 26-letni sprzedawca sprzętu kuchennego, który wiedzie pozornie idealne życie ze swoją kochającą żoną. Z biegiem czasu jednak Angstrom ma serdecznie dość swojej codzienności, w związku z czym postanawia uciec. W latach 70. powstał film na podstawie książki, który jednak nie spotkał się z przychylnymi recenzjami.
Szczegóły dotyczące castingu i premiery nie są jeszcze znane.
Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe



naEKRANIE Poleca
ReklamaKalendarz premier seriali
Zobacz wszystkie premieryDzisiaj urodziny obchodzą
ur. 1986, kończy 39 lat
ur. 1983, kończy 42 lat
ur. 1981, kończy 44 lat
ur. 1978, kończy 47 lat
ur. 1959, kończy 66 lat

