Repertuar kin Nowość Program TV

Będzie serial o superbohaterkach Marvela. Scenarzysta Wonder Woman w ekipie

ABC zamówiło nowy serial na podstawie komiksów Marvela, który tym razem skupi się tylko na kobiecym gronie herosów. Poznajcie szczegóły.

Jak informuje portal Deadline, stacja ABC zamówiła oficjalnie nowy serial na podstawie komiksów Marvela. Produkcja nie ma jeszcze tytułu, a z ogólnodostępnych szczegółów wiadomo tylko, że ma się skupić na kobiecych superbohaterkach. Dziennikarze podają, że chodzi o te mniej znane i mniej eksplorowane na ekranach postaci – choć nikt nie zna dokładnych szczegółów, w grę wchodzą między innymi A-Force, Lady Liberators czy Fearless Defenders.

Scenarzystą i producentem wykonawczym nowego serialu jest Allan Heinberg, który napisał scenariusz do zeszłorocznej Wonder Woman na bazie komiksów DC. Na swoim koncie ma także skrypty do poszczególnych odcinków seriali takich jak Chirurdzy, Seks w wielkim mieście czy Skandal. Warto wspomnieć, że sam Heinberg jest również autorem komiksu Young Avengers, który stworzył wraz z Jimem Cheungiem. Istnieje możliwość, że w nowym serialu pojawią się także bohaterki z tej opowieści – dla przykładu, Kate Bishop. Zdaniem spekulujących dziennikarzy, możliwości jest bardzo wiele.

Plotka
-
-

Będziemy informować o rozwoju sprawy.

 

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: Marvel

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Gotuj się na Avengers: Koniec gry!…

Przed premierą filmu Avengers: Koniec gry chcemy Wam przedstawić listę gadżetów i artbooków, które mogą…

Piotr Piskozub
-

Avengers: Koniec gry to walka o…

Do sieci wyciekły nowe materiały promujące film Avengers: Koniec gry - mamy na nich okazję…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Avengers: Koniec gry – co trzyma…

Drugi zwiastun filmu Avengers: Koniec gry może rzucać nowe światło na fabułę - istotne znaczenie…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Flash – zaskoczeni tożsamością Cykady? Lepsze…

Do sieci trafiły zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Flash, na których pojawia się prawdziwa osoba…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead po raz kolejny potwierdza swoją klasę w 9. sezonie. Chyba nigdy nie…

Ocena recenzenta:
9
Norbert Zaskórski
-

Once Upon a Time in Hollywood…

W sieci zadebiutował pierwszy, oficjalny plakat promujący nowy film reżysera Pulp Fiction i Bękartów wojny.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.