Przeczytaj w weekend

Bella Thorne dla Pornhub: Her & Him nową jakością serwisu erotycznego? Jest zwiastun

Bella Thorne to lubiana serialowa aktorka, która tym razem zadebiutowała jako reżyser. Wszystko za sprawą filmu krótkometrażowego portalu Pornhub.

Bella Thorne to lubiana serialowa aktorka, która tym razem zadebiutowała jako reżyser. Wszystko za sprawą filmu krótkometrażowego portalu Pornhub.

Adam Siennica
Adam Siennica
Tagi:  pornhub 

Bella Thorne to aktorka znana z seriali My Own Worst EnemyTrzy na jednegoTaniec rządzi (jeden z hitów Disneya) i Famous in Love Teraz zadebiutowała jako reżyser filmu krótkometrażowego wyprodukowanego przez Pornhub.

Her & Him to opowieść o tytułowej parze. Pewnego dnia mężczyzna znajduje w telefonie dziewczyny zaskakującą rzecz: szukała w wyszukiwarce "jak zabić swojego chłopaka, by uszło mi to na sucho?" To doprowadza do głębszego konfliktu na polu emocjonalnym.

Film jest częścią serii portalu Pornhub o nazwie Visionaries Director's Series, w którym nieoczekiwani ludzie ze świata kultury mają debiutować jako reżyserzy, by wprowadzić nową jakość do treści serwisu. Główne role grają Abella Danger i Small Hands.

- Inspiracją do wyreżyserowania tego filmu był dla mnie ten związek pomiędzy kobietą i mężczyzną oraz ich walka o dominację. To coś, co doskonale rezonuje z naszym światem poza scenariuszem seksualnym. Moją wizją na tę historię było stworzenie dwóch dynamicznych postaci, które mogą przełączać się pomiędzy byciem dominującą i podległa - tłumaczy Bella Thorne.

Her & Him to innymi słowy film poruszający temat ludzkich interakcji z określoną artystyczną wizją, ponieważ jak sama Bella Thorne mówi: utrzymała klimat trochę w stylu eterycznej Romeo i Julii. Sam film będzie przeznaczony dla widzów dorosłych z uwagi na prawdziwe sceny seksu.

Światowa premiera odbędzie się na festiwalu filmowym w Oldenburgu w Niemczech, który ma miejsce w dniach 11-15 września 2019 roku. Pornhub wydaje się iść drogą wytoczoną przez mainstreamowe kino artystyczne jak Love w reżyserii Gaspara NoeNimfomanka Larsa von Triera, które także miały prawdziwe sceny seksu. 

Zwiastun jest przeznaczony dla widzów dorosłych z uwagi na wulgaryzmy:

 

Źródło: EW.com, IndieWire.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV