Przeczytaj w weekend

Big Little Lies – serial w gwiazdorskiej obsadzie z datą premiery

HBO ogłosiło datę premiery swojego oczekiwanego serialu, który powstał na podstawie bestsellerowej książki autorstwa Liane Moriarty.

HBO ogłosiło datę premiery swojego oczekiwanego serialu, który powstał na podstawie bestsellerowej książki autorstwa Liane Moriarty.

Katarzyna Koczułap

Katarzyna Koczułap

W Polsce powieść została wydana nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka pod tytułem: Wielkie kłamstewka. Oto jej opis:

Zbrodnia? Nieszczęśliwy wypadek? A może zwyczajny wybryk?
Wiadomo tylko, że ktoś nie żyje.

Trzy kobiety – nieśmiała, skryta i przebojowa spotykają się któregoś dnia, kiedy ich dzieci idą do przedszkola. Nie wiedzą, że pozornie drobna zmiana przewróci ich życie do góry nogami, a sielska rzeczywistość na przedmieściach Sydney to jedynie pozory. „Wielkie kłamstewka” to opowieść o byłych mężach i drugich żonach, matkach i córkach oraz burzach w szklance wody, a także niebezpiecznych kłamstwach, w których trwamy, by doczekać jutra. Żyjemy, żeby kłamać, czy kłamiemy, żeby żyć? Oto jest pytanie. za: proszynski.pl

Czytaj także: Daniel Bruhl i Luke Evans gwiazdami serialu The Alienist stacji TNT

Obsada produkcji jest imponująca, a w jej skład wchodzą: Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Shailene Woodley, Alexander Skarsgard, Laura Dern, Adam Scott, Zoe Kravitz, James Tuppern i Jeffrey Nordling.

Jean-Marc Vallée (Dallas Buyers Club) stanął za kamerą, a scenariusz dostarczył David E. Kelley (Boston Legal).

Limitowany serial Big Little Lies zadebiutuje na antenie HBO 19 lutego 2017 roku. Seria będzie liczyła siedem odcinków.

Źródło: comingsoon.net / fot. Berkley

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV