Przeczytaj w weekend

Billions – zwiastun i data premiery 3. sezonu

Stacja Showtime wyjawia szczegóły 3. sezonu Billions. Czego mamy się spodziewać?

Stacja Showtime wyjawia szczegóły 3. sezonu Billions. Czego mamy się spodziewać?

Adam Siennica

Adam Siennica

3. sezon Billions zadebiutuje 25 marca 2018 roku. Data premiery w Polsce nie jest znana. W naszym kraju serial dostępny jest m.in. na Showmax.

W 3. sezonie Chuck i Bobby nadal będzie chcieli się wzajemnie zniszczyć, ale jednocześnie będą musieli walczyć o swoje przetrwanie. Pojawią się nowe siły i wpływowi wrogowie. Oboje mają zostać postawieni w sytuacji, gdzie nie będą czuć się bezpiecznie i komfortowo. Wendy nadal będzie związana z obydwoma bohaterami, ale ma to być pokazane w inny sposób.

 

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV