Przeczytaj w weekend

The Affair i Umrzeć ze śmiechu – jest data premiery nowych sezonów

Umrzeć ze śmiechu i The Affair powrócą za kilka miesięcy na amerykańskie ekrany. Szef Showtime wypowiedział się na temat seriali.

Umrzeć ze śmiechu i The Affair powrócą za kilka miesięcy na amerykańskie ekrany. Szef Showtime wypowiedział się na temat seriali.

Adam Siennica

Adam Siennica

2. sezon serialu I’m Dying Up Here zadebiutuje 6 maja 2018 roku w USA. Natomiast 4. sezon The Affair pojawi się na amerykańskich ekranach 17 czerwca 2018 roku.

I'm Dying Up Here
fot. Showtime

Prezent Showtime, David Nevins wyjaśnił dziennikarzom, że pierwszy ze wspomnianych seriali zmieni się w 2. sezonie. Twórcy wyciągnęli wnioski z tego, co nie działało w premierowym sezonie. Obiecuje pogłębienie relacji i poruszanie ważnych współcześnie tematów.

Szef stacji zdradził też, że The Affair prawdopodobnie zakończy się na 5. sezonie.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV