„Billions” – zwiastun i data premiery

Stacja Showtime opublikowała w sieci pełny zwiastun nowego serialu pt. "Billions", który w ramówce zadebiutuje w styczniu przyszłego roku.

Stacja Showtime opublikowała w sieci pełny zwiastun nowego serialu pt. "Billions", który w ramówce zadebiutuje w styczniu przyszłego roku.

Billions” opowiadać będzie o nietypowej relacji łączącej surowego prokuratora o imieniu Chuck Rhoades (Paul Giamatti) oraz błyskotliwego i ambitnego króla funduszu hedgingowego, Bobby’ego „Axe” Axerolda (Damian Lewis).

Pierwszy sezon będzie liczyć 12 odcinków, a premiera serialu odbędzie się w 2016 roku. Twórcami są Brian Koppelman i David Levien („Ocean’s 13″) oraz Andrew Ross Sorkin.

Czytaj także: „Miasteczko Twin Peaks” – nowe ciekawostki o 3. sezonie

W obsadzie „Billions” są także: Maggie Siff („Sons of Anarchy„), Malin Akerman („Watchmen. Strażnicy”), Toby Leonard Moore, David Costabile i Condola Rashad. Pilota wyreżyserował Neil Burger („Jestem Bogiem”), który będzie także współproducentem.

Data premiery „Billions” zaplanowana została na 17 stycznia 2016 roku.

Źródło: ComingSoon / Fot. Showtime

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV