Repertuar kin Nowość Program TV

 

Advertisement " "  

Advertisement
 

Blade Runner będzie miał większe uniwersum. Książki i komiksy już w drodze

Blade Runner doczeka się poszerzenia swojego uniwersum - właśnie zapowiedziano powstanie książek i komiksów osadzonych w świecie filmowego Łowcy androidów.

Wyniki finansowe produkcji Blade Runner 2049 w box office najwyraźniej nie wpłynęły na odbiór całego filmowego uniwersum Łowcy androidów wśród twórców i fanów. Firma Alcon Media Group i mające swoją siedzibę w Londynie wydawnictwo Titan Publishing właśnie zapowiedziały szeroko zakrojony projekt mający poszerzyć świat Blade Runnera. Przedsiębiorstwa będą rozwijać i wydawać książki, komiksy i powieści graficzne osadzone w uniwersum – będzie to zarówno fikcja literacka, jak i literatura faktu. We wspólnym oświadczeniu firm czytamy:

Nasz program za pomocą kanonicznych komiksów i powieści graficznych ma skupić się na tym, co nowe, a jednocześnie mocniej zagłębić się w świat Blade Runnera. Stworzymy również wiele publikacji poświęconych wizualnym i technicznym aspektom procesu produkcji. (…) Jesteśmy pewni, że to uniwersum może się rozrosnąć bez szkody dla jakości, tonacji czy wysokich standardów przyjętych w całej franczyzie. Świat Blade Runnera został ledwo co zbadany – jest tu jeszcze tyle do odkrycia.

-
-

Przypomnijmy, że film Blade Runner 2049 – abstrahując od jego walorów artystycznych – bardzo słabo wypadł w globalnym box office, gromadząc ostatecznie na swoim koncie nieco ponad 259 mln dolarów wpływów.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Warner Bros.

 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead znów zaskakuje. 10. odcinek jest pięknym podsumowaniem poprawy jakości, w którym sama…

Ocena recenzenta:
8
Wiktor Fisz
-

Doom Patrol: sezon 1, odcinek 1…

Kolejna telewizyjna historia o superbohaterach. Tego właśnie świat potrzebuje. A co powiecie na opowieści o…

Ocena recenzenta:
8
Piotr Piskozub
spoilery
-

Shazam! – herosów i złoczyńców będzie…

Do sieci trafiły zdjęcia zabawek promujących film Shazam! - potwierdzają one, że na ekranie zobaczymy…

Piotr Piskozub
-

MCU, X-Men i nie tylko. Marvel…

Na konwencie Toy Fair 2019 Marvel pokazał całą serię zabawek związanych z MCU, X-Men i…

Michalina Reda
breaking
-

Punisher i Jessica Jones skasowane. Koniec…

Punisher i Jessica Jones to seriale, które zostały oficjalnie skasowane przez Netflixa. Nie będzie nowych…

Michalina Reda
-

Avengers: Koniec gry – pełny zwiastun…

Kevin Smith wypowiedział się na temat promocji filmu Avengers: Koniec gry. Jego zdaniem, Marvel nie…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.