Przeczytaj w weekend

Katarzyna Warnke

Katarzyna Warnke
 • Data urodzenia:

  30 listopada 1976 (42)
 • Narodowość:

  Polka
 • Wzrost:

  168 cm
 • Zawód:

  Aktorka
 • Stan cywilny:

  Mężatka (z Piotrem Stramowskim od 2016 roku)
 • Bio:

  Katarzyna Warnke studiowała w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie, którą ukończyła w 2002 roku. Debiutowała w 2003 roku rolą w spektaklu telewizyjnym pt.: Fryzjer. Występowała na deskach Starego Teatru w Krakowie, jest związana z Teatrem TR w Warszawie.

W obsadzie (11)

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV