Blondynka - będą dwa kolejne sezony. Zmiana aktorki w głównej roli

Blondynka to popularny serial obyczajowy stacji TVP 1. Jak donoszą wirtualnemedia.pl podjęto decyzje na temat przyszłości produkcji.

Blondynka to popularny serial obyczajowy stacji TVP 1. Jak donoszą wirtualnemedia.pl podjęto decyzje na temat przyszłości produkcji.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  tvp 1 

Blondynka doczeka się kolejnych dwóch sezonów. Wszystko za sprawą podpisania nowej umowy pomiędzy Telewizją Polską, a firmą Media Corporation. Jak donoszą wirtualnemedia.pl w lipcu ruszą prace na planie 8. sezon, który miałby zadebiutować jesienią 2019 roku. Informację dziennikarzom potwierdziła Katarzyna Ocioszyńska, prezes zarządu Media Corporation.

Tym razem główną rolę zagra Marta Zmuda Trzebiatowska. Poprzednio tę rolę grały Julia Pietrucha (sezony 1 i 2), Joanna Moro (sezon 3 i 4) oraz Natalia Rybicka (sezony 5-7).

W obsadzie są m.in. Hanna Śleszyńska, Andrzej Grabowski, Olaf Lubaszenko, Izabela Dąbrowska i Krzysztof Gosztyła, Krzysztof Kiersznowski, Krzysztof Pluskota, Grzegorz Małecki, Marian Dziędziel, Magdalena Schejbal, Dorota Pomykała i Tomasz Borkowski.

fot. MTL Maxfilm Artrama

Źródło: wirtualnedmedia.pl / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV